20 вересня 2021, 14:35

Галкін показав блондинку Пугачову у модному вбранні – відео б'є рекорди переглядів

Новий ролик з Аллою Пугачовою став одним з найпопулярніших на сторінці її чоловіка Максима Галкіна, зібравши понад два мільйони переглядів.

Галкін показав блондинку Пугачову у модному вбранні – відео б'є рекорди переглядів

Нинішній шлюб Алли Пугачової найщасливіший і гармонійний для артистки. І це стало можливим завдяки її чоловікові гумористу Максиму Галкіну, у тому числі й завдяки його активності у соціальних мережах.

І ось недавно Максим Галкін опублікував в Instagram коротке відео, зняте на камеру телефону під час походу на сімейне свято до близьких друзів пари.

На цьому відео Алла Пугачова була у наряді, що складається з чорної розкльошеної спідниці з пишним світлим під'юбніком, короткої чорної куртки і такого ж кольору футболки. Артистка була щаслива, усміхалася, їй дуже личив білий колір волосся.

Наряди дітей Пугачової та Галкіна були підібрані у тій же кольоровій гамі.

"Аллочка, красуня! Гаррі! Гаррі?" - прокоментував на камеру Максим Галкін.

"А я красот", - відповів Гаррі.

"Ліза у косусі. Загалом, усі модні", - резюмував Галкін, і зоряне сімейство вирушило вітати друзів з їх святом.

До речі, більшість критиків і експертів відзначають, що Максиму Галкіну вдалося абсолютно нереальне: у шлюбі з ним Алла Пугачова перестала бути фігурантом пліток і чуток, а стала зразком сімейної чесноти та гармонійних відносин.

"Суперпара, діти такі класні, Макс молодець!

Алла абсолютно незрівнянно виглядає, дуже красива!

Аллочка - красуня, це правда!

Яка красива родина.

Бооожечкі, Алла Борисівна - красуня!

Алла як добре виглядає.

Красива, щаслива сім'я.

Улюблена сім'я.

Які ви всі красені", - пишуть шанувальники Галкіна у коментарях.

Раніше пластичний хірург, коментуючи зовнішність помолоділої Пугачової, розповів, які саме процедури краси останнім часом робили Примадонні.

Нагадаємо, однокласники Пугачової розповіли про бурхливу юність співачки і про те, як майбутня артистка подавала своїм одноліткам поганий приклад.

Також Пугачова показала свою найчеснішу світлину без "Фотошопу". На обличчі Пугачової було мінімум макіяжу: вона лише підмалювала губи та злегка підвела очі.

Автор: Надежда Никитина

Останні новини