21 вересня 2021, 07:12

"Навіщо мені ці розбірки?" – Лобода не хоче конфлікту з Кіркоровим і Кропивиною

Світлана Лобода зізналася, що сьогодні вона та її екс-продюсерка Нателла Кропивина переживають непростий період відносин.

"Навіщо мені ці розбірки?" – Лобода не хоче конфлікту з Кіркоровим і Кропивиною

Світлана Лобода не має ні найменшого відношення до конфлікту між її екс-продюсеркою Нателлою Кропивиною та російським артистом Пилипом Кіркоровим. Саме після цього скандалу Кроповона заявила, що більше не є продюсеркою Лободи.

Однак при цьому Лобода у недавньому інтерв'ю "Отдохни" зазначила, що Нателла Кроповона завжди буде для неї однією з найближчих людей, оскільки колосально багато зробила для кар'єри співачки та є хрещеною однієї з її дочок.

"Найцікавіше, що я як раз не маю до цієї ситуації ніякого відношення. Я взагалі завжди проти конфліктів з колегами. Хочеться витрачати енергію та сили на творчість, а не на розбірки", - сказала Світлана Лобода.

Артистка зазначила, що з ряду обставин зараз вона та Кроповина переживають непростий період у відносинах і тому вирішили своє спілкування "поставити на паузу".

Незважаючи на це, Лобода каже, що дуже рада успіхам Нателли Кропивиної у новій сфері, куди вона пішла після припинення співпраці зі Світланою. Зараз Кропивина - кінопродюсерка та вже випустила у цьому статусі кілька фільмів.

"Я рада, що у неї тепер новий дуже успішний виток у кар'єрі: вона з головою занурена у кіно та видає прем'єру за прем'єрою", - сказала Лобода.

Нагадаємо, Лобода у соцмережі писала, що припинення співпраці її та продюсерки Кропивиної - результат усвідомленого рішення останньої. Кропивина пішла з колективу Лободи нібито за власним бажанням.

Також з'ясувалося, що після закінчення співпраці з Кропивиною Лобода пішла до Табріза Шахиді. Його у російській тусовці шоу-бізнесу називають "пихатий зоряний промоутер".

Автор: Надежда Никитина

Останні новини