31 травня 2023, 15:02

Скандал із дроном "від Ані Лорак": у Росії скасовують концерти колишньої української співачки, все дуже складно

Інцидент із "безпілотником Ані Лорак" мав вельми неприємне продовження для виконавиці попсової музики.

Скандал із дроном "від Ані Лорак": у Росії скасовують концерти колишньої української співачки, все дуже складно

Колишня українська, а нині російська співачка Кароліна Куєк (сценічний псевдонім Ані Лорак) потрапила у дивну історію. Після того як в Інтернеті "завірусилося" фото нібито збитого над Москвою безпілотника з "фірмовою маркою" її фонду, у Росії почали скасовувати концерти, передає Діалог.UA.

Відомо, що через деякий час після атаки БПЛА на столицю РФ телеграм-канали опублікували кадр із дрона, на якому було "послання" від співачки: "Ані Лорак. Фонд помсти".

Російський канал Shot, спеціальний знак якого виднівся на знімку, швидко відхрестився від нього, звинувативши українського нардепа Олексія Гончаренка в умисному "вкиданні".

Але історія ця мала продовження. Як пишуть російські пропагандистські мас-медіа, після атаки дронів на Москву концерт Кароліни Куєк скасовано у Ростові-на-Дону. Місцева влада пояснила своє рішення тим, що у цьому місті нібито не хочуть бачити артистів, які "не підтримують спеціальну військову операцію". І це незважаючи на той факт, що співачка у воєнний час виїхала з України у Росію та розсипалася у подяках громадянам країни-агресора.

Також надійшла інформація, що і у деяких інших містах РФ концерти Ані Лорак потрапили під загрозу зриву. Чи пов'язано це з появою скандального кадру з "безпілотником від фонду Лорак", невідомо.

Крім того, олії у вогонь підлив ще один кадр, який швидко поширився в Інтернеті: складено його на бланку оборонного відомства України та підписано начальником ГУР ЗСУ Будановим. Там головний розвідник нібито "нагороджує" Лорак за "плідну співпрацю" з українською армією. Дуже схоже на фейк, але не дивно, якщо у Росії і це теж проковтнуть, тож Кароліні варто замислитися над тим, щоб виїхати кудись із РФ, поки її не спіймали розсерджені й упороті Z-патріоти.

Нагадаємо, 30 травня вранці столицю РФ атакували безпілотники: російські мас-медіа виклали кадри одного з прильотів.

Як повідомлялося раніше, після чуток про скасування концертів Ані Лорак у Росії співачка заявила, що її "утискають" в Україні.

Крім того, Лорак зробила ще одну серйозну помилку, давши скандальне інтерв'ю про війну, Росію та Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини