16 червня 2023, 08:40

Кіркоров зі страху перед Путіним відрікся від Пугачової та Галкіна, які виступили проти війни

Російська поп-зірка Кіркоров сказав, що кілька років уже не спілкується з колишньою дружиною Аллою Пугачовою.

Кіркоров зі страху перед Путіним відрікся від Пугачової та Галкіна, які виступили проти війни

Відомий російський співак попсового стилю Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні та диктатора Путіна, фактично відрікся від своєї колишньої дружини Алли Пугачової, сказавши, що не спілкується з нею. Також він досить різко висловився про пародиста Галкіна, наголосивши, що життя Максима його взагалі не цікавить, передає Діалог.UA.

Відомо, що Кіркоров 2014 року підтримав анексію Криму та бойовиків "ЛНР/ДНР" на Донбасі, давав концерти на окупованих територіях, за що потрапив до бази "Миротворця", а пізніше отримав українські санкції. У 2022 році Філіп підтримав "спецоперацію" в Україні та всіляко підлабузнювався перед диктатором Путіним.

Нещодавно на конференції у Петербурзі Кіркорова запитали, що він думає про Максима Галкіна, який, як відомо, засудив напад РФ на Україну й емігрував разом із Пугачовою до Ізраїлю. Журналістів цікавило, як Кіркоров ставиться до позиції Галкіна, а також до того факту, що у Росії пародисту дали статус "іноземного агента".

"Мене найменше у цьому житті цікавить Максим Галкін і його статус. Мене цікавить мій статус, моє ім'я та те, що я роблю у цій країні", - заявив Кіркоров.

Крім того, Кіркоров заговорив і про Пугачову, свою колишню дружину, яка свого часу фактично дала йому путівку на велику сцену. Кіркоров підкреслив, що давно не спілкується з Аллою Борисівною.

"Чудова співачка Алла Пугачова - це легенда нашої країни. І що там, де вона зараз? Я знаю, що вона поїхала, та більше мені нічого не відомо. Ми не спілкуємося вже більше п'яти років, тому мені нічого не відомо ні про неї, ні про її сім'ю", - стверджує артист.

Тут можна чітко зазначити, що Кіркоров "відморозився" від людей, з якими раніше був близький, зі страху перед правлячим режимом, перед диктатором Путіним. Пригодований і регулярно заохочуваний президентом РФ Кіркоров боїться засудити війну, оскільки його теж вмить можуть оголосити "іноагентом", як Галкіна, та скасувати всі концерти у РФ.

Нагадаємо, відомий пародист Максим Галкін, який емігрував до Ізраїлю, запропонував відправити на фронт Філіпа Кіркорова.

Як раніше повідомлялося, Кіркоров відреагував на жарт Галкіна, раптово заговоривши про мир.

Також ми писали, що Галкіна у Росії підозрюють у фінансуванні ЗСУ та хочуть визнати "спонсором тероризму".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини