27 червня 2023, 10:20

Сертифікати за вбивство: Z-співак Лепс похвалився роздачею грошей окупантам за "підбиті танки" ЗСУ

Церемонія передачі окупантам мільйонних сертифікатів від російських артистів за вбитих українців відбулася у Санкт-Петербурзі.

Сертифікати за вбивство: Z-співак Лепс похвалився роздачею грошей окупантам за "підбиті танки" ЗСУ

У Санкт-Петербурзі відбулася церемонія вручення окупантам сертифікатів на загальну суму 3,4 мільйона рублів за підбиту техніку ЗСУ. Одним з ініціаторів ідеї платити за знищену техніку та пролиту кров українських бійців виступив Z-співак Григорій Лепс.

Його промова була з хвастощами про передачу грошей за вбивство як "благої мети".

"Ми передаємо ці сертифікати усвідомлено публічно та прозоро, щоб блага мета дійшла до свого адресата та щоб кошти не загубилися у коридорах і кабінетах", - заявив російський артист.

Нагадаємо, Лепс разом з іншими Z-співаками Миколою Басковим і Володимиром Кисельовим (гурт "Земляне") заявив про плани виплачувати російським окупантам по 1 млн рублів за знищення танків ЗСУ. Лепс дуже активно підтримує агресію проти України. Він, зокрема, їздив із концертами на окуповані українські території, де виступав перед солдатами РФ.

Також ми повідомляли, що через таку ініціативу Лепса було зірвано його концерт у Казахстані. Активісти домоглися скасування заходу.

Крім того, ми писали, що українська співачка Оля Полякова відреагувала на Z-заклик Баскова та Лепса.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини