14 серпня 2023, 20:30

Даша Астаф'єва розповіла про стосунки з таємним бойфрендом під час війни та спільний проект

Співачка та модель Даша Астаф'єва не приховує своїх почуттів до коханого чоловіка, хоча й не поспішає називати його імені.

Даша Астаф'єва розповіла про стосунки з таємним бойфрендом під час війни та спільний проект

В інтерв'ю для книжкового додатка UnderBooks, де зібрані тільки українські книжки, ініціаторка проєкту Даша Астаф'єва розкрила трохи подробиць про особисте життя.

За її словами, молодий чоловік працює в IT-сфері. Саме він допоміг створити UnderBooks, щоб популяризувати українську літературу та сучасних авторів під час війни. Співачка зізнається, що не прагне фінансового успіху, бо цей її проєкт має зовсім іншу мету.

"Зараз все, що я можу сказати, стосунки - це те, що мене врятувало. Те що наші стосунки перейшли ще й у професійну сферу, ми працюємо разом, для мене це найбільший порятунок", - зізналася знаменитість.

Даша Астаф'єва народилася та виросла у Миколаєві, але 2014 року вона переїхала до Києва, де продовжувала свою кар'єру співачки та моделі. Вона брала участь у різних проєктах, знімалася для журналів і виступала на сцені.

Зараз пара живе у Києві, де продовжує свою творчу діяльність. За словами Астаф'євої, рідня її коханого спочатку скептично поставилася до їхніх почуттів, оскільки були нарікання до її професії.

За словами Дар'ї, у співочу кар'єру вона повертатися не збирається. По-перше, через невдалу операцію на голосових зв'язках Астаф'єва поки фізично не може співати, а по-друге, через повномасштабну війну: вона не може виконувати жартівливі пісні, знаючи, що переживають військові ЗСУ на фронті.

Раніше з'явилися повідомлення, що Астаф'єва щосили допомагала готувати їжу для українських військовослужбовців у перші місяці повномасштабного вторгнення армії РФ.

Крім цього, вона дала пораду, як бути у темні часи, коли долають неприємні думки.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини