16 серпня 2023, 07:42

Винна Росія: грузини зірвали концерт гурту The Killers – у Мережі з'явилися кадри

Фанати гурту The Killers зірвали концерт у Батумі через росіянина.

Винна Росія: грузини зірвали концерт гурту The Killers – у Мережі з'явилися кадри

На концерті у Батумі фронтмен гурту The Killers Брендон Флаверс попросив вийти на сцену барабанщика з Росії, чим викликав шквал обурення серед глядачів.

На кожному зі своїх концертів під час виконання однієї з пісень фронтмен викликає на сцену барабанщика із залу, інформує канал "Україна 365".

Під час концерту у Батумі вибір припав на хлопця з плакатом If destiny is kind, I'll be your drummer tonight. Уже на сцені Брендон поцікавився, звідки родом барабанщик. Коли весь зал почув, що з РФ, почалася хвиля протестів.

Грузини скандуватли різні політичні гасла. При цьому частина глядачів одразу ж покинула зал.

Росіянин все ж залишився на сцені іта зіграв одну пісню з групою. Фронтмен вирішив прочитати лекцію про "братні народи", що знову не сподобалося залу. Зрештою концерт все ж таки було зірвано, та групі самій довелося покинути сцену, так і не закінчивши свій концерт.

Пізніше на своїй офіційній сторінці у соцмережі гурт The Killers виклав пост про те, що для них усі фанати є "братами та сестрами" незалежно від місця проживання. Також вони висловили надію, що у майбутньому знову приїдуть до Грузії.

На "Радіо Тбілісі" заявили про те, що вони знімають з ефіру всі пісні гурту The Killers.

Раніше ми повідомляли, що у РФ оголосили "полювання" на Паніна, якому обіцяють обшуки та 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, російського актора Гогунського, який зіграв найтупішого персонажа в "Універі", не пустили до Грузії: названо причину.

Тим часом грузини святкують перемогу: лайнер із туристами з РФ більше не заходитиме до Батумі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини