17 серпня 2023, 22:33

Де Ніро став батьком у 79 років і пережив сімейну трагедію: що відомо про особисте життя актора

17 серпня 2023 року голлівудському акторові Роберту Де Ніро виповнилося 80 років, а незадовго до ювілею він усьоме став батьком.

Де Ніро став батьком у 79 років і пережив сімейну трагедію: що відомо про особисте життя актора

Роберт Де Ніро - один із найвідоміших і найшанованіших акторів у світі. Він знявся у понад сотні фільмів, отримав дві премії "Оскар" і десять номінацій. Однак його особисте життя не завжди було таким успішним, як його кар'єра. Актор був одружений чотири рази та має сімох дітей від трьох різних жінок. Його старші діти Дрена та Рафаель народилися від першого шлюбу з акторкою Даян Абботт. Його середні діти близнюки Аарон і Джуліан були народжені сурогатною матір'ю для нього та його другої дружини, моделі Туї Грейс Хайтовер. Його молодші діти Елліот і Гелен також були народжені сурогатними матерями для нього і його третьої дружини, актриси Грейс Хайтовер.

Де Ніро став батьком останньої дитини 2023 року, коли йому було 79 років. Спадкоємицю зірковому батькові подарувала 45-річна акторка та тренерка з бойових мистецтв Тіффані Чен.

Однак 2021 року у родині Де Ніро сталася трагедія: 20-річний онук актора Леонардо Де Ніро Родрігес, син Дрени, помер у своїй квартирі. Тіло хлопця знайшов його друг. Поруч лежала тарілка з білою порошкоподібною речовиною.

Незважаючи на трагедію, яка сталася з його онуком, Де Ніро не втрачає надії та оптимізму. Він продовжує працювати у кіно, займатися благодійністю, підтримувати свою сім'ю.

Нагадаємо, у 2016 році кіноактор Роберт де Ніро дуже грубо висловився щодо Трампа. Усі образи на адресу кандидата на пост президента США де Ніро опублікував на своїй сторінці у соцмережі.

У 2017 році протестувальники вийшли на вулиці Нью-Йорка, щоб висловити свою незгоду з обранням мільярдера Дональда Трампа президентом Сполучених Штатів. Серед мітингувальників був Де Ніро.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини