18 серпня 2023, 08:52

Актриса Сніжана Єгорова, яка підтримала Путіна, засвітилася у пропагандистському шоу РФ про Зеленського

Сніжана Єгорова, яка за кілька днів до повномасштабного вторгнення назвала Путіна "героєм нашого часу", почала миготіти на ТВ-шоу у Росії.

Актриса Сніжана Єгорова, яка підтримала Путіна, засвітилася у пропагандистському шоу РФ про Зеленського

Одіозна українська акторка та телеведуча Сніжана Єгорова, відома за ролями у серіалах "Слід" і "Красуня та чудовисько", 2021 року разом із дітьми переїхала до Туреччини, де продовжила підтримувати Росію та політику Кремля.

Після деяких проблем у консульстві вона вирішила змінити думку та визнала, що не підтримує війну. Отримавши необхідні для життя у Туреччині документи, Єгорова продовжила хейтити Україну.

Майже через місяць після повномасштабного вторгнення на сторінках акторки у соцмережах з'явився пост-каяття, де вона просила вибачення в українців за підтримку терористів. Трохи згодом путіністка заявила про злам акаунта - вибачення вона не просила та не каялася у пропаганді повномасштабної війни.

До осені 2022 року Єгорова зникла з публічного простору: в її соцмережах практично повністю зникли нові фото з місцем розташування та лише іноді з'являлися російські фейки та наративи пропаганди. Останній її пост в Instagram датовано 15 жовтня 2022 року.

Наприкінці 2022 року акторка, яка витратилася за кордоном, з'явилася у шоу у РФ, де гості поливали брудом Володимира Зеленського, з яким раніше багато хто виходив на одну сцену. Єгорова була однією із запрошених "зірок".Крім цього, вона створила свій канал у Youtube, де також створює українофобські сюжети.

Раніше український режисер Семен Горов заявив, що його колишня дружина Сніжана Єгорова піддалася колективному гіпнозу, під яким сьогодні перебуває більшість росіян.

До цього вона писала про підтримку Путіна та заявила, що Україні пора повернути здоровий глузд.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини