21 серпня 2023, 11:09

Z-співак SHAMAN "спалахнув" на концерті путініста Газманова у Криму

Співак SHAMAN, відомий своїми Z-виступами, потрапив у неприємну ситуацію на концерті Газманова у Криму.

Z-співак SHAMAN "спалахнув" на концерті путініста Газманова у Криму

Російський співак SHAMAN, який став одним із рупорів повномасштабної війни РФ проти України, з'явився в анексованому Криму. На території півострова він вийшов на сцену під час концерту путініста Олега Газманова.

SHAMAN виступав у подобі шинелі, яку у запалі відкинув. Однак одяг, що впав на піротехнічний фонтан, спалахнув, створивши небезпечну ситуацію для всіх, хто перебував поруч.

SHAMAN не постраждав, проте пропагандисти, природно, вже пишуть мало не про "чудесний порятунок". Однак у пабліках ставлення до пропагандиста зовсім інше: російські користувачі висміюють виконавця та шкодують, що карма не наздогнала його.

"На SHAMANа обрушилася кара згори за те, що він спародіював Газманова у Криму", - пишуть "фанати" співака.

Раніше повідомлялося, що у Курську караоке-клуб заборонив співати "патріотичні" пісні виконавців Газманова, "Алисы" та Shamanа. Це правило викликало шквал невдоволення у Z-патріотів, які наскаржилися у поліцію.

Окрім цього низка скандальних інцидентів навколо російського співака Шамана продовжилася після виходу нового кліпу та пісні. Виконавця звинуватили у натяках на книгу Гітлера.


Автор: Анастасия Югова

Останні новини