22 серпня 2023, 20:21

Співачка Ассоль змінила псевдонім і випустила зворушливий кліп про українських жінок "Сестра"

Співачка Катерина Гуменюк, відома під сценічним ім'ям Ассоль, вирішила оновити свій імідж і стиль.

Співачка Ассоль змінила псевдонім і випустила зворушливий кліп про українських жінок "Сестра"

Тепер Ассоль виступає під псевдонімом SWOIIA, який відображає її нове звучання та натхнення. 22 серпня Катерина відкрила новий етап у своїй кар'єрі під новим псевдонімом кліпом на пісню "Сестра", присвячену жіночій солідарності та підтримці.

У відео вона співає про те, як важливо бути поруч із тими, хто потребує допомоги та розуміння, та які сильні жінки України, коли вони тримаються за руки та захищають свої домівки.

Героїнями ролика стали ексвійськовослужбовиця та сексологиня Анастасія Матюшевська, військова бухгалтерка Яна Сергатюк, волонтерка Наталя Феночко, парамедикиня Катерина Галушка та пресофіцерка ЗСУ Маргарита Рівчаченко.

"Пісня "Сестра" про неймовірну силу у крові кожної українки та про те, яким взірцем для всього світу зараз є наші жінки!" - йдеться в описі до відео.

Кліп отримав багато схвальних відгуків від прихильників і критиків, які зазначили його емоційність і актуальність.

Співачка виходила на сцену під псевдонімом Ассоль з 4 років. У 2016 році Гуменюк брала участь у шоу "Голос країни" під справжнім ім'ям, а у 2019-му випустила пісні під сценічним ім'ям Кatya. Однак пошук себе на цьому не припинився, й у Нацвідборі на "Євробачення-2020" виконавиця повернулася до псевдоніма Assol.Раніше українська співачка та композиторка Ірина Білик офіційно підтвердила відновлення стосунків зі своїм колишнім коханим Дмитром Коляденком.

А Надя Дорофєєва, відома співачка та телеведуча, поділилася своїми планами на майбутнє.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини