25 серпня 2023, 13:09

У Росії захейтили Газманова після появи фото його сина у Монако: "Патріотичніше нікуди"

Прийомного сина Газманова Філіпа помітили за кордоном у Монако, що викликало гнівну реакцію у РФ.

У Росії захейтили Газманова після появи фото його сина у Монако: "Патріотичніше нікуди"

Філіп Газманов, прийомний син відомого упоротого "співака-патріота" Олега Газманова, який підтримує війну в Україні, був помічений у курортному Монако на тлі дорогої іномарки. За це артисту-путиноїду вже висловили своє "фє" у Російській Федерації, зокрема "опозиціонерка" Ксенія Собчак, а також прокремлівське ЗМІ "Царьград".

Цікаво, але Газманов-старший, розпинаючись укотре у своїй "любові" до Росії, наголосив, що як його старший син Родіон, так і Філіп "працюють у Росії та бачать своє майбутнє тільки тут". Мало того, він сказав, що його діти навіть можуть піти воювати.

Утім, дивлячись на те, які знімки викладає Філіп (Філ) Газманов, шикуючи за кордоном у Монако, щось не видно, щоб він пов'язував своє майбутнє з РФ і рвався їхати на "спецоперацію".

"Підставив батька-патріота", - пише пропутінський медіаресурс "Царьград", що належить олігарху Малофєєву.

Своєю чергою, Ксенія Собчак теж вставила свої "5 копійок", дорікнувши Газманову тим, що поки той запускає радіостанцію та продюсерський центр на державні гранти, його син розкудує гроші за межами "скрепной" РФ: "Олег Михайлович, мабуть, працює патріотом, щоб його син міг бути у Монако.... Патріотичніше нікуди", - пишуть у коментарях під її постом.

Нагадаємо, у Росії не на жарт зчепилися "співаки-патріоти" Газманов і Кисельов, звинувачуючи один одного у продажності.

Як раніше ми писали, Олег Газманов зажадав окупувати країни Балтії.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини