28 серпня 2023, 19:44

Елтона Джона госпіталізували після нічного інциденту ву його будинку у Ніцці

Відомий британський співак і композитор Елтон Джон був госпіталізований у французькій клініці після того, як послизнувся та впав на підлогу у своєму розкішному особняку у Ніцці.

Елтона Джона госпіталізували після нічного інциденту ву його будинку у Ніцці

У ніч на 28 серпня 76-річний британський співак Елтон Джон потрапив до лікарні після падіння у своєму будинку у Ніцці, пише газета Nice Matin. Сьогодні вранці його доправили в одну з лікарень Монако.

За словами представника артиста, музикант дістав травму голови та шиї, але його стан не викликає побоювань. Він уже пройшов необхідні обстеження та отримує лікування.

Причини падіння Елтона Джона поки невідомі, але, за деякими даними, він міг втратити рівновагу через втому або зневоднення.

В останні кілька років проблеми зі здоров'ям ніби переслідують знаменитість. У 2020 році йому довелося скасувати турне через пневмонію, внаслідок якої втратив голос.

Елтон Джон відомий своїми численними хітами, такими як "Rocket Man", "Your Song", "Candle in the Wind" та іншими. Він також бере активну участь у благодійних проектах, особливо у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Нагадаємо, смертельний діагноз Елтону Джону поставили 2017 року. І тоді життя всесвітньо відомого співака висіло у буквальному сенсі на волосині.

А 2020 року співак був змушений перервати власний концерт і піти зі сцени.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини