30 серпня 2023, 22:08

"Я несу загрозу", – Галкін у Казахстані під негласною забороною

Російський шоумен Максим Галкін звинуватив владу Казахстану у створенні перешкод для проведення своїх концертів у країні.

"Я несу загрозу", – Галкін у Казахстані під негласною забороною

У відомого російського гумориста та ворога Кремля Максима Галкіна проблеми з Казахстаном. Він, імовірно, внесений до "чорного списку" країни та не може там організувати концерти.

Про це Галкін розповів у своєму блозі в Instagram увечері 30 серпня.

Концерти, які Галкін планував провести у кількох містах Казахстану, зірвано. Він упевнений, що опинився у негласному "чорному списку". Причину він не назвав, але натякнув, що причиною може бути його різка позиція з приводу війни РФ проти України. Астана, можливо, не хоче загострювати конфлікти з Москвою.

"Щоб якось порадувати злостивців... На державному рівні всіляко перешкоджають проведенню моїх концертів в Астані й Алматі... Було все спочатку чудово, почали продаватися квитки, а потім пішло-поїхало: якісь вигадані причини, кулуарні заборони... Напевно, я чимось страшний так владі Казахстану... Зараз на рівні держави фактично негласна заборона на проведення моїх концертів... Я якось думав, що вільніше себе почуває влада Казахстану у світовій обстановці, що склалася. Ні. Я несу якусь загрозу", - заявив Галкін.

Важливо зазначити, що Галкін із самого початку вторгнення РФ в Україну виступив публічно проти агресії своєї країни. За це він позбувся кар'єри у Росії та був змушений покинути країну разом зі своєю дружиною Аллою Пугачовою та їхніми спільними дітьми.

Артист не тільки на словах підтримує Україну, а й активно збирає кошти для допомоги українським біженцям.

З вересня 2022 року Галкін перебуває у списку "іноземних агентів" у РФ. Туди Кремль вносить неугодних людей і організацій, створюючи їм перешкоди для публічної діяльності.

Раніше Галкін пронизливо висловився про 6-річну дівчинку з Чернігова, яку РФ вбила ракетою.

Ми також писали, що Пугачова з Галкіним у Юрмалі попрощалися з Росією під пісню Сердючки.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини