6 вересня 2023, 13:02

Співачка-зрадниця Повалій заспівала у Луганську на понівеченому меморіалі "Гостра могила"

Повалій тепер розважає російських окупантів і повністю виправдовує їхню агресію в Україні.

Співачка-зрадниця Повалій заспівала у Луганську на понівеченому меморіалі "Гостра могила"

Екснародна артистка України, позбавлена звання 2015 року, народна артистка Республіки Інгушетія (РФ) Таїсія Повалій приїхала до окупованого російськими військовими Луганська та заспівала на тлі "відреставрованого" пам'ятника "Гостра Могила", передає Діалог.UA.

Повалій виступила перед публікою, представленою переважно російськими військовими, а також проросійськими бойовиками, поліцаями й іншими зрадниками з "ЛНР". Вона заспівала російською мовою "патріотичну" пісню разом із російським поетом-націоналістом Олександром Михайловим, відомим своєю участю у "російських маршах" і підтримкою війни в Україні.

Повалій виступила на концерті перед вояками, вбраними у камуфляжі, а на задньому фоні можна побачити, як росіяни "реконструювали" культурну пам'ятку "Гостра могила". Спочатку побудований як символ боротьби з гітлерівськими загарбниками пам'ятник тепер перетворений на елемент пропаганди війни. Росіяни та зрадники з "ЛНР" прикрасили його статуями російських військових, які захоплювали Луганськ 2014 року та решту Луганщини 2022-го. Крім того, на меморіалі встановлено табличку, на якій великими літерами прославляється "спецоперація" та російська армія.

Втім, Повалій це явно не бентежить. Судячи з усього, вона взагалі вже забула, що колись була українкою та користувалася всіма благами, які їй надавала наша держава.

Нагадаємо, Таїсія Повалій зізналася, яким способом шантажу їй вдалося вивезти матір з України.

Варто зазначити, що Повалій підтримала так звану "спецоперацію", назвавши російського диктатора Путіна "рятівником світу від нацизму".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини