13 вересня 2023, 09:36

"Один допився до озвіріння, а ця збожеволіла", – Гордон "пройшовся" по трьох російських артистах

Дмитро Гордон емоційно висловився про Ірину Аллегрову, Дмитра Дюжева та Гошу Куценка, давши зрозуміти, що це люди без сорому та мізків.

"Один допився до озвіріння, а ця збожеволіла", – Гордон "пройшовся" по трьох російських артистах

Український журналіст і військово-політичний оглядач Дмитро Гордон у спільному стримі з Олесею Бацман щиро здивувався позиції 71-річної російської співачки Ірини Аллегрової, яка підтримала повномасштабну війну РФ проти України.

"Іра Аллегрова. Вона мені завжди здавалася такою розумною, правильною. Але ти подивися, вона збожеволіла разом з іншими, стала такою захисницею Путіна та Росії, що куди там. Їй-то навіщо це на старості років? Розуму не розумію", - зізнався журналіст.

Крім того, Гордон згадав і російських акторів Дмитра Дюжева та Гошу Куценка, які нещодавно їздили з виступами до тимчасово окупованого Донецька.

"Гоша Куценко, народжений у Запоріжжі, який жив у Львові, їздить підтримувати Путіна у тимчасово окупований Донбас. Це ж треба дійти до такого морального розкладання. Хоча б мовчи, тебе ж не б'ють і не катують, щоб ти приїжджав і вірші патріотичні читав. Мовчи, у тебе ж ім'я є. Соромно має бути. Але ні, поїхав. Допився, видно, до чортів уже", - заявив аналітик.

Також Гордон негативно висловився про виступ Дюжева у Донецьку. За його словами, навіть якщо разів п'ять подивитися відео, де актор виголошує свою промову, поспостерігати за його обличчям, губами й очима, то все одно буде дуже складно вловити сенс, який він хотів донести.

Нагадаємо, Дмитро Гордон пригадав цікавий епізод із життя Кобзона: "За день до смерті говорив українською".

Також Дмитро Гордон розкритикував представника російського шоу-бізнесу: "Це вірний слуга Путіна, але лукавий".

Раніше Дмитро Гордон висловився про відому співачку, родом із Києва, яка підтримала Путіна.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини