21 вересня 2023, 11:57

Росіянка, яка зіграла повію у фільмі "Брат-2", потрапила у скандал словами про Україну

Російська пропаганда дістала з нафталіну актрису Юргенс для фабрикації нового фейку про Україну.

Росіянка, яка зіграла повію у фільмі "Брат-2", потрапила у скандал словами про Україну

Російські пропагандисти вирішили створити новий фейк у стилі "розіп'ятого у Слов'янську хлопчика у трусиках", склавши свою історію про причину підриву Драмтеатру з українцями в окупованому Маріуполі. Для цього в ефір кремлівського каналу покликали забуту російську актрису Дарину Юргенс, яка грала повію у фільмі "Брат-2". Вона запам'яталася улюбленою росіянами фразою: "Водочки нам принеси, хлопчик".

Вона заявила таку ахінею: люди, які перебували у Драмтеатрі Маріуполя у період блокади міста російською армією, нібито писали про те, що їх "обкладають вибухівкою українські військові, щоб підірвати".

Фрагмент відео у своєму Telegram-каналі опублікував український журналіст і блогер Денис Казанський, який розкрив новий фейк російської пропаганди.

"Зрозуміло, це брехня. Жодних повідомлень такого роду від загиблих у Драмтеатрі не було. Люди взагалі не змогли б нічого написати звідти за всього бажання, оскільки у Маріуполі просто не було ні електрики, ні зв'язку", - наголосив він.

Журналісти нагадують, що будівлю Драмтеатру у Маріуполі було знищено вибухом російської авіабомби. Військовий злочин армії РФ добре задокументований свідками.

Раніше Андрющенко пояснив, чого окупанти бояться більше, ніж наближення ЗСУ до Маріуполя.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини