22 вересня 2023, 09:31

Актриса Червона Шапочка Поплавська хоче червоного терору: "Іноагентів треба позбавляти громадянства та геть із країни"

Відома "зірка" Поплавська продовжує пробивати дно та вимагає від влади РФ посилити репресії щодо інакомислячих.

Актриса Червона Шапочка Поплавська хоче червоного терору: "Іноагентів треба позбавляти громадянства та геть із країни"

Російська актриса та ведуча Яна Поплавська, відома за роллю Червоної Шапочки у радянському дитячому фільмі, а пізніше за своєю затятою підтримкою війни в Україні, зробила скандальну заяву, закликавши російську владу позбавити громадянства та вислати з країни всіх, кого визнали "іноземними агентами", передає Діалог.UA.

Крім цього, Поплавська вирішила "дохідливо" пояснити, з чим пов'язана така її нетерпимість до людей, на яких путінський режим навісив цей дивний ярлик. Вона вважає, що якщо людина пише у соцмережах критику про "наших хлопчиків" (маються на увазі російські вояки, які вторглися на територію України та "вбивають її громадян"), то вона у такий спосіб "паскудить своїй країні", а отже має залишити її територію та бути позбавлена громадянства.

Те, що ці "хлопчики" є по суті вбивцями та військовими злочинцями, Поплавську абсолютно не хвилює. Вона вважає, що "патріоти" плачуть "над трунами хлопчиків" не тому, що ті прийшли зі зброєю у руках у сусідню країну, а лише тому, що якийсь "іноагент" написав про них критику у соціальних мережах.

"Ти не просто "іноагент", ти у статусі зрадника, та якщо ти продовжуєш паскудити своїй країні, ти продовжуєш працювати на ворога, то тоді покидай цю країну, ти маєш бути позбавлений статусу. Для того щоб чесні люди, гідні патріоти своєї країни не плакали ночами над трунами своїх синів і не говорили: "Чому ж ця тварюка продовжує писати у своїй соцмережі мерзенні лайливі слова про наших хлопчиків?"", - саме так висловилася актриса, яка підтримує так звану "спецоперацію".

Таким чином, ми бачимо, як війна зірвала маски й оголила справжні обличчя багатьох "зірок" російського шоу-бізнесу. Багато відомих росіян, вихованих у дусі радянської пропаганди, явно скучили за ленінськими та сталінськими часами, терором і репресіями... Поплавській недостатньо, щоб опозиційно налаштовані люди піддавалися цькуванню та носили статус "іноагентів", вона хоче, щоб у них забрали все.

Не здивуємося, що за деякий час Поплавській недостатньо буде та цього, можливо, скоро вона зажадає для "іноагентів" тюремного ув'язнення, а то й серйознішої міри покарання.

Контекст: червоний терор - каральні страхітливі заходи, які здійснювали більшовики у 1917-1922 рр. щодо громадян СРСР, проголошених "класовими ворогами", а також проти тих, кого підозрювали у контрреволюційній діяльності.

Нагадаємо, російська акторка Дар'я Юргенс, яка зіграла повію у фільмі "Брат-2", потрапила у скандал словами про Україну.

Як раніше повідомлялося, у Берліні вимагають заборонити виступ співачки, яка підтримала війну.

Автор: Ярослав Волков

Останні новини