25 вересня 2023, 10:18

Гарік Харламов висміяв владу РФ у пародії на "Дельтаплан" і ризикує тепер стати "іноагентом"

Гуморист Харламов під акомпанемент Дмитра Малікова натякнув Кремлю, що країна вже стала ізгоєм у світовому співтоваристві.

Гарік Харламов висміяв владу РФ у пародії на "Дельтаплан" і ризикує тепер стати "іноагентом"

Російський комік, актор і ведучий Гарік Харламов в ефірі російського ТБ висміяв міжнародну ізоляцію країни-агресора, виконавши пародію на пісню "Дельтаплан", а також інші міні-пародії, передає Діалог.UA.

Разом із популярним у минулому співаком Дмитром Маліковим Гарік виконав гумористичний номер в ефірі шоу Comedy Club, де, по суті, натякнув на багато наслідків, з якими зіткнулися громадяни РФ через війну в Україні. При цьому прізвища можновладців Харламов не назвав, але постібався як над зовнішньою політикою Кремля, так і над внутрішньою економічною ситуацією у Росії.

Харламов заспівав, що тепер у РФ долар коштує близько ста рублів, а громадяни країни-агресора не можуть нормально в'їхати вже у переважну більшість цивілізованих держав. Харламов поставив владі Росії єхидне запитання, чи є у них план.

"І росіянам в'їзд закрито у 120 країн. У 130 країн. Уже скажіть нам: у вас же є якийсь план? Скажіть, є якийсь план?" - так заспівав Харламов, пародіюючи радянську пісню Валерія Леонтьєва "Дельтаплан".

Варто зазначити, що Гарік Харламов є фігурантом української бази "Миротворець" із формулюванням "виправдання російської агресії". РНБО України приблизно з таким самим формулюванням запровадила щодо нього санкції. Артист хоча іноді й жартує над владою РФ, але водночас не засуджує війну в Україні, але й відкрито не підтримує.

На початку повномасштабної війни Харламов у себе в Instagram виставив фото з перехрещеними руками у кольорах українського та російського прапорів, що символізують "єдність" народів. На тлі агресії Кремля цей "миролюбний" посил мав доволі дивний вигляд, хоча це, звісно, краще, ніж "зетки", які виставляли інші російські "зірки".

У Мережі висловлюють думку, що за останні стьоби над владою Харламова можуть визнати "іноагентом". Поки ще цього не сталося, Гарік, як і раніше, продовжує виступати на російських каналах, але у сучасній Росії за путінської диктатури можливо все.

Як раніше повідомлялося, Гарік Харламов зганьбив пропагандистку Ольгу Скабєєву на всю Росію.

А нещодавно пропутінська актриса Яна Поплавська захотіла, щоб "іноагентів" позбавляли громадянства та висилали з країни.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини