27 вересня 2023, 11:26

Скоро прийдуть і за "нейтральним" Єпіфанцевим: на актора написали донос у поліцію за "русофобські" висловлювання

Російська поліція перевіряє артиста Володимира Єпіфанцева на наявність "русофобії" у висловлюваннях.

Скоро прийдуть і за "нейтральним" Єпіфанцевим: на актора написали донос у поліцію за "русофобські" висловлювання

На російського актора Володимира Єпіфанцева, відомого за зйомками у фільмах "Generation П", "Я залишаюся", "Втеча" тощо, написали вже другу кляузу, передає Діалог.UA.

Російські пабліки пишуть, що якогось "жителя Москви", прізвище якого не вказують, образили заяви Єпіфанцева, який, за словами заявника, "ображав державний лад РФ".

Нещодавно Єпіфанцев, виступаючи по радіо, розкритикував російську владу за заборону на збирання псилоцибінових грибів і поскаржився, що у РФ останнім часом виникло надто багато заборон на "все хороше".

Через деякий час після цього актор виклав у Мережу ролик, де позує у поліцейській формі та каже, що не вважає себе росіянином.

Повідомляється, що у поліції прийняли заяву московського донощика та почали якусь "перевірку".

До речі, Володимир Єпіфанцев не підтримує війну в Україні, але й не засуджує її. Усі його висловлювання з приводу так званої "спецоперації" можна сприймати двояко. На українському сайті "Миротворець" Єпіфанцев теж фігурує, проте претензія до нього тільки одна: свідоме порушення державного кордону України (зйомки в анексованому Криму).

У своїх інтерв'ю Єпіфанцев позитивно висловлювався про Володимира Зеленського, коли той ще був актором. Також він каже, нібито "проти війни", але водночас міркує так ухильно, що незрозуміло, кого він взагалі звинувачує в її розв'язанні.

Усі міркування Володимира Єпіфанцева про політику та війну можна трактувати двояко. Судячи з усього, тому він спокійно живе у Росії та донедавна не був записаний ні в "іноагенти", ні зазнавав жодних переслідувань. Однак, судячи з усього, тепер настала і його черга, адже за диктаторського режиму Путіна відомі люди можуть почуватися у безпеці тільки у тому разі, якщо відкрито підтримують владу.

Крім того, російський комік Гарік Харламов висміяв владу РФ у пародії на "Дельтаплан" і ризикує тепер стати "іноагентом".

Також ми писали, що пропутінська актриса Яна Поплавська захотіла, щоб "іноагентів" позбавляли громадянства та висилали з країни.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини