1 жовтня 2023, 21:05

"Роблять вони, а соромно нам", – казахстанці відреагували на скасування концертів Галкіна в Астані та Алмати

Галкін, зі свого боку, в іронічній формі запропонував допомогу у ремонті залів, де мали відбутися його концерти.

"Роблять вони, а соромно нам", – казахстанці відреагували на скасування концертів Галкіна в Астані та Алмати

В Астані й Алмати раптово закрилися на ремонт концертні зали, де 8 та 9 жовтня мав виступати російський пародист Максим Галкін, який засудив війну РФ в Україні та проживає зараз в Ізраїлі. У концертних залах зазначених міст нібито виявили несправності сцени та водопровідних комунікацій.

Такі повідомлення були поширені організацією "Казахконцерт" й адміністрацією Палацу Республіки.

Гуморист уже встиг відреагувати на скасування своїх концертів. Він опублікував в Instagram пост, у якому в іронічному стилі запропонував свою допомогу у ремонті залів.

Шоумен зазначив: усі квитки на його заходи було продано, багато людей летіли на концерти з інших міст, проте раптово з'ясувалося, що у двох містах в один день концертні зали закривають на ремонт.

"Чи не можу я допомогти залам із ремонтом?" - запитав юморист, зазначивши, що йому дуже хочеться зустрітися з глядачами.

Як інший варіант він запропонував перенесення концертів на інші дати та поцікавився у жартівливій формі, чи не потрібно буде заздалегідь перевірити справність каналізації. 

Тим часом підписники висловили підтримку Галкіну та зазначили, що влада влаштовує "цирк", оскільки боїться артиста.

"Максим, Ви можете пишатися тим, наскільки Ви значна персона. Як же бояться простого гумориста, якщо влаштовують такий цирк. Ганьба. Допомогти нічим не можу, можу тільки віртуально потиснути руку та висловити повагу за те, що не поступилися принципами та не пішли проти совісті, незважаючи на наслідки.

Прикро за явну маячню з боку нашої країни, за уряд, орієнтований на брехню. Дуже чекали на Вас, любимо Вашу чудову родину.

Дуже шкода, що у нас у країні коїться така ганьба. Як то кажуть, роблять одні, а соромно мені", - пишуть у коментарях.

Нагадаємо, наприкінці серпня Галкін повідомив, що влада Казахстану створює перешкоди для проведення його концертів у країні. Гуморист упевнений, що опинився у негласному "чорному списку".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини