10 жовтня 2023, 16:35

Зрадниця Maruv повертається до РФ під новим псевдонімом Shlakoblochina – блогер

У Maruv не склалася кар'єра в Європі та вона, попередньо, повертається до Росії, яка веде геноцидну війну проти її країни.

Зрадниця Maruv повертається до РФ під новим псевдонімом Shlakoblochina – блогер

Співачка Maruv (Анна Корсун), яка з початком повномасштабної війни РФ проти України втекла за кордон, очевидно, вирішила повернутися, але не до рідної України, а до Росії.

Такою ексклюзивною інформацією 9 жовтня поділився в YouTube український блогер Богдан Беспалов.

Він звернув увагу на те, що у Maruv з'явився новий псевдонім - Shlakoblochina. І під ним вона випустила російськомовний трек, який зараз вельми активно рекламується у забороненій російській соцмережі "ВКонтакте".

"Співачка Maruv, яка колись звучала фірмово та якісно, зараз переформатувалася у недореп і недошансон, це абсолютно російська естетика... Команда Maruv вкладає кошти у рекламу на російській платформі ("ВКонтакте" - ред.), податки йдуть країні-агресору, а потім ці податки йдуть на виробництво ракет, які летять в Україну. Таким чином вона підтримує грошима російський терор проти своєї ж Батьківщини", - розповів Беспалов.

Він очікує, що співачка незабаром може відвідати одну з музичних премій РФ.

"Аня Корсун нарешті вибрала свою позицію... Maruv повертається на російську сцену, саме тому з'явилися релізи російською мовою, активна реклама у "ВКонтакте"", - повідомив блогер.

Зазначимо, що, на відміну від "ВКонтакте", свій акаунт в Instagram співачка продовжує вести англійською мовою. Там російськомовних пісень вона не виставляє.

Варто також додати, що Maruv, яка тісно пов'язана з російським шоу-бізнесом, у лютому 2022 року не засудила РФ за військову агресію проти власної країни. Вона на деякий час зникла з інформаційного простору та закрила для українців свою сторінку в Instagram, щоб не відповідати на незручні для себе запитання про ставлення до війни. Нещодавно вона повернулася на сцену з псевдонімом Sharlotta Ututu та треком іспанською мовою, за що зазнала гострої критики.

Раніше Леся Нікітюк запропонувала співачці Maruv, яка будує у РФ кар'єру, відвідати зруйнований Харків.

Ми також писали, що співачка-зрадниця Повалій заспівала в окупованому Луганську.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини