20 жовтня 2023, 15:16

"Впливові друзі назвали Пугачовій дві ймовірні дати закінчення "СВО"", – Z-канал

Впливові друзі, попередньо, повідомили Аллі Пугачовій, що "спецоперація" закінчиться на початку майбутнього 2024 року.

"Впливові друзі назвали Пугачовій дві ймовірні дати закінчення "СВО"", – Z-канал

Російський Z-канал "Кремлівська табакерка" запевняє, що дізнався дві ймовірні дати закінчення війни з Україною завдяки джерелам в оточенні співачки Алли Пугачової. Їй ці дати нібито озвучили якісь обізнані люди у вищих ешелонах російської влади.

Деталі канал опублікував 20 жовтня, передає Діалог.UA.

За даними ресурсу, Пугачова залишається авторитетом у РФ, незважаючи на свою втечу з країни, та має зв'язки з дуже впливовими людьми. Ті її нібито запевняють, що війна закінчиться вже на початку 2024 року.

Одне з джерел, як стверджується, це неназваний заступник міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Саме він нібито повідомив, що "СВО" буде згорнуто або у січні, або у березні - квітні майбутнього 2024 року.

"Точно закінчимо наступного року. Якщо встигнемо все, що задумали, то у січні, якщо ні, то у березні - квітні", - передав Z-канал слова цього впливового друга-військового.

Після цього, як повідомляється, Примадонна зможе спокійно повернутися на батьківщину, оскільки вже не буде людей, які можуть її переслідувати за антивоєнну позицію.

Зазначимо, що немає жодних підтверджень озвученим даним. Немає навіть передумов до швидкого завершення війни. Навпаки, судячи з рішень, прийнятих у Кремлі, там готуються до тривалої війни на виснаження проти України.


Раніше Пугачова та Галкін виступили у Латвії на підтримку України, розлютивши Z-патріотів.

Ми також писали, що Пугачова з Галкіним у Юрмалі попрощалися з Росією під пісню Сердючки.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини