25 жовтня 2023, 14:57

"Перед виборами Кремль виграв перший бій", – Невзоров назвав ім'я співачки, яка перейшла на бік Путіна

Кремль перетягнув на свій бік раніше "стримано розсудливу" Діану Арбеніну, та це перший виграний бій Кремля перед виборами, заявив Олександр Невзоров.

"Перед виборами Кремль виграв перший бій", – Невзоров назвав ім'я співачки, яка перейшла на бік Путіна

Ще недавно Діані Арбеніній, лідерці гурту "Ночные снайперы", скасовували у Росії концерти, звинувачуючи її у "дискредитації" армії. Але 22 жовтня 2023 року артистка проміняла "стриману розсудливість" на явно пропутінську позицію.

Про це написав у своєму Telegram-каналі російський опозиціонер, публіцист Олександр Невзоров.

"У Росії ще міцні щелепи й активний кишечник. Вона цілком може прожувати, перетравити та вик*кати", - заявив експерт.

За його словами, саме це РФ зробила з Арбеніною, яка раніше кілька разів пискнула "щось антивоєнне".

Отримавши від влади подарунок у вигляді можливості запалити зал у Новосибірську, співачка одразу ж "сzючилася", вивела на сцену вдову російського окупанта, з якою разом заспівала, та таким чином здійснила публічний перехід у путіністки, зазначив Невзоров.

Потім опозиціонер наголосив, що цю подію можна розцінювати як рішучу перемогу Кремля, адже не докладаючи особливих зусиль, а просто надавши артистці "сцену та касу", влада РФ отримала un pezzo di merda ("шматок ла*на" - ред.), що пахнутиме на славу так званої "СВО".

Перед президентськими виборами Кремль вирішив пограти на сумуванні представників шоу-бізнесу за "ананасами та рябчиками" та легко виграв перший бій, заявив Невзоров.

Раніше Олександр Невзоров порівняв Росію з чумою: "Вона звикла безкарно вимарювати міста та країни".

Також Олександр Невзоров опублікував кадри з лікарні у Газі, вказавши на важливий момент.

Ще трохи раніше Олександр Невзоров виявив прихований сенс у словах Путіна про "світового лідера": "Малограмотна істота, яка завралася".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини