3 листопада 2023, 12:40

Пугачову, яка приїхала до РФ, вимагають затримати та допитати за участь у фінансуванні ЗСУ

Громадська Z-організація "Поклик народу" звернулася до Слідчого комітету та МВС РФ із заявою на легендарну Примадонну щодо публічної образи росіян і допомоги українській армії.

Пугачову, яка приїхала до РФ, вимагають затримати та допитати за участь у фінансуванні ЗСУ

Громадські працівники із Z-організації "Поклик народу" звернулися до голови СК РФ Бастрикіна та МВС Колокольцева з вимогою затримати та допитати Аллу Пугачову, яка вчора приїхала до Росії.

Про це повідомляє російський канал SHOT.

Примадонну вимагають покарати за адміністративною статтею "Публічна образа в Інтернеті" за публікації, в яких вона називала росіян "холопами" та "рабами". За це артистці може загрожувати до 10 тисяч рублів штрафу. Також так звані патріоти просять перевірити Пугачову на участь у фінансуванні ЗСУ.

Алла Пугачова в'їхала до РФ 2 листопада через прикордонний перехід у Псковській області. Потім вона потягом приїхала до Москви, звідки поїхала до свого будинку у підмосковному селі Грязь.

Як відомо, Алла Пугачова та Максим Галкін покинули РФ незабаром після повномасштабного вторгнення армії Росії в Україну. Зараз сімейна пара живе в Ізраїлі. Пугачова навідувалася до Росії двічі: у серпні 2022-го й у травні 2023 року.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини