6 листопада 2023, 10:13

Загроза світу ядерною війною: Z-співак SHAMAN зі словами "я росіянин" натиснув на "червону кнопку"

Російська "зірка" Шаман із "ядерною" кнопкою у руках чітко показав, хто у світі є справжніми фашистами.

Загроза світу ядерною війною: Z-співак SHAMAN зі словами "я росіянин" натиснув на "червону кнопку"

У Санкт-Петербурзі на концерті, присвяченому до "дня єднання", співак кремлівської пропаганди SHAMAN (Ярослав Дронов) під час виконання "Я русский" натиснув на символічну червону кнопку, імітуючи ядерний удар, передає Діалог.UA.

Під час виконання пропагандистської пісні "Я русский" на сцену вийшов якийсь ноунейм у чорному костюмі й у чорних окулярах, тримаючи у руках чорну валізу, всередині якої була червона кнопка, що імітує ядерну.

SHAMAN натиснув на цю кнопку, після чого пролунала серія вибухів феєрверків.

Варто зазначити, що концерт Шамана, на якому він здійснював "ядерний удар", транслювався на "Первом канале" практично на всю Росію.

У цивілізованих країнах світу такий вчинок, природно, розцінили як пропаганду ядерної війни.

У самій Росії думки розділилися: упороті любителі Путіна, звичайно ж, захоплювалися цією ідіотською акцією з кнопкою на сцені. Зі свого боку, розумніші люди справедливо наголосили в соціальних мережах, що "не варто так жартувати з приводу ядерної війни".

Пізніше представник SHAMANа Олександр Качан, немов виправдовуючись за гучний інцидент із червоною кнопкою, пояснював, що це всього лише "частина шоу", а сама червона кнопка "несправжня"...

Ми і без вас, товариші "яруські", знаємо, що несправжня, але ви ж уже кілька років погрожуєте саме справжньою ядерною війною. Чи не ваші це слова "перетворити на ядерний попіл"?

Усі, хто аплодував Шаману, який натиснув червону кнопку, аплодуватимуть і Путіну, який погрожує всьому світу вже справжнім ядерним ударом.

Нагадаємо, SHAMAN на концерті ще одного путінського підлабузника Газманова в анексованому Криму мало не підпалив сцену.

Як раніше повідомлялося, в окупованому Донецьку знущаються з пасажирів, змушуючи слухати пісню Шамана "Я русский".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини