6 листопада 2023, 13:23

У Мережі обурилися тим, що у РФ співаку Xolidayboy вручили повістку на гастролях: "А Шамана не чіпаєте"

Підлабузника Дронова-Шамана у Росії ніхто не відправляє до військкомату, тоді як інших співаків, як-от Мінаєва (Xolidayboy), викликають.

У Мережі обурилися тим, що у РФ співаку Xolidayboy вручили повістку на гастролях: "А Шамана не чіпаєте"

В аеропорту Мінеральних Вод стався вельми примітний інцидент: російські військові вручили повістку до комісаріату відомому співаку Xolidayboy (Івану Мінаєву) просто під час його гастролей, передає ТГ-канал "Астра".

Варто зазначити, що Іван раніше виступав неодноразово проти війни та називав себе українцем. Через деякий час на нього написала у поліцію відома Z-патріотка Мізуліна, крім того, його критикував ще один стукач Таліпов, нарікаючи на те, що Мінаєв має українське походження.

З'явилося відео, на якому можна побачити, як Мінаєв прилетів для проведення туру Ставропольським краєм і йому виписують повістку прямо в аеропорту.

Упороті російські прихильники війни, звичайно ж, зраділи такій поведінці військового комісаріату.

Зі свого боку, більш адекватні громадяни звернули увагу, що вручення повістки Мінаєву відбулося "не просто так", а після доносів на його антивоєнні заяви.

Також користувачі Мережі звернули увагу, що інший російський співак SHAMAN (Дронов) також має призовний вік, але його ніхто не чіпає та повістки не вручає, він спокійно їздить по Росії з концертами таі натискає "ядерні кнопки". Але, незважаючи на таку "войовничість", відомо, що Шаман ніколи не служив в армії.

Нагадаємо, прокремлівський співак SHAMAN (Дронов) зі словами "я росіянин" натиснув на "червону кнопку", виступаючи на концерті у Пітері.

Як повідомлялося раніше, у Росії синові та доньці Лідії Прудовської, яка розмістила антивоєнні пости, прийшла повістка до суду.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини