16 листопада 2023, 10:53

Викладача МДІМВ, який запросив Івана Урганта до вишу, вигнали з роботи – студенти обурені

Заступника декана факультету журналістики Кобаладзе, який запросив Урганта виступити перед студентами, звільнили.

Викладача МДІМВ, який запросив Івана Урганта до вишу, вигнали з роботи – студенти обурені

Стало відомо, що Юрія Кобаладзе, заступника декана факультету журналістики Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ), звільнили із посади, яку він обіймав. Інцидент стався одразу після того, як педагог запросив прочитати лекцію відомого гумориста та шоумена Івана Урганта, передає Діалог.UA.

Як пишуть російські ЗМІ, є 2 основні версії звільнення Кобаладзе: 1) його "попросили" піти саме через Урганта; 2) власне бажання, не пов'язане з виступом коміка.

Утім, студенти МДІМВ пов'язують звільнення Кобаладзе саме з Ургантом і підкреслюють, що заступник декана запрошував на лекції цікавих гостей. Студенти обурені та вимагають повернути викладача.

"Як можна звільнити людину за те, що вона покликала Івана Урганта (який, своєю чергою, жодним чином не висловлювався з приводу "СВО" та навіть не є іноземним агентом)", - кажуть вони, натякаючи на те, що у РФ навіть мовчання про "СВО" уже є злочином.

До речі, телеведучий Іван Ургант приходив до вишу у жовтні та читав лекцію про користь соціальних зв'язків. Також відомо, що він виступав для студентів безкоштовно.

Нагадаємо, Z-пропагандиста Сатановського, який розповів про пияцтво спікерки МЗС Захарової, звільнено.

Також ми писали, що з'явився наказ ректора Львівської політехніки про звільнення з вишу Ірини Фаріон.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини