27 листопада 2023, 11:33

Клара Новікова на тлі синьо-жовтого прапора заговорила українською, але потім почала виправдовуватися

Гумористка Новікова, яка народилася та виросла у Києві, тепер співає дифірамби країні-агресору Росії.

Клара Новікова на тлі синьо-жовтого прапора заговорила українською, але потім почала виправдовуватися

Відома гумористка Клара Новікова потрапила у незручну ситуацію, проводячи сольний концерт у Москві. Вона іноді говорила українською мовою, крім того, під час її виступу на екрані позаду виникло зображення українського синьо-жовтого прапора.

У російських пропагандистських ЗМІ одразу ж розлетілася новина про те, що Новікова нібито "підтримала" Україну. Однак сама Клара Новікова досить швидко вирішила виправдатися за демонстрацію синьо-жовтої символіки.

Гумористка наголосила, що не збирається відрікатися від Києва, але водночас зробила великий "реверанс" на адресу РФ.

"Ніхто нічого не робив зі злим умислом. Там були фотографії моєї улюбленої вулиці у Києві!

До мене підходили люди, говорили, що вони теж з України. Тут же багато людей живе, які народилися, як і я, там.

При цьому я вже тут, у Москві, стільки років живу - 50! Я дуже вдячна Росії та тому, що я відбулася тут", - так виправдовувалася Новікова.

Після цих її слів одразу стало зрозуміло, що російську агресію вона засуджувати абсолютно не збирається. Також вона і далі мовчатиме про обстріли України з боку ЗС РФ. Також вона навряд чи повернеться на Батьківщину, вважаючи за краще залишатися у російському шоу-бізнесі.

Ми точно не знаємо, чи щиро Новікова говорить про "подяку Росії", чи просто боїться, що режим Путіна за демонстрацію української символіки позбавить її можливості заробляти, але враження, яке нині справляє ця гумористка, вельми жалюгідне.

Нагадаємо, російська акторка Яна Поплавська, яка підтримує війну з Україною, накинулася на гурт "Бі-2", музиканти якого виступали проти вторгнення РФ у нашу країну.

Також Яна Поплавська "наїхала" на Лорак, Урганта та Шепелєва за те, що ті "не привітали Донбас" з "приєднанням" до Росії.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини