5 грудня 2023, 13:02

"Веселу історію почути не хочете..." – режисер-педофіл Білостоцький з "Єралаша" воює в Україні

Білостоцький захотів на "СВО", щоб довести державі, що його даремно "облили брудом" і "рано списали".

"Веселу історію почути не хочете..." – режисер-педофіл Білостоцький з "Єралаша" воює в Україні

50-річний режисер-постановник російського дитячого гумористичного кіножурналу "Єралаш" Ілля Білостоцький ухвалив рішення підписати контракт із ЗС РФ і вирушити воювати в Україну, передає "Обозреватель".

Варто зазначити, що два роки тому цей масовик-витівник був засуджений за розбещення малолітніх, але провини своєї не визнав, проте його посадили за ґрати. Спочатку йому інкримінували розпусні дії з 13-річним актором. Пізніше статтю перекваліфікували на дії сексуального характеру із застосуванням насильства або з використанням безпорадного стану потерпілого до 14 років (ч. 4 ст. 132 КК РФ).

Із жовтня 2020 року режисер-педофіл сидів у СІЗО, а зараз скористався можливістю взяти участь у "спецоперації" та "кров'ю спокутувати" свою провину.

При цьому Білостоцький, підписуючи контракт з армією РФ, пояснив свій вчинок "бажанням помститися цим гадам", маючи на увазі слідчих, які посадили його у в'язницю.

Крім того, він заявив, що "якщо нікому не потрібен у режисерському кріслі, то згодиться в окопі".

За свідченнями родичів колишнього режисера, він ще восени вирушив на підготовку, потім на фронт і тепер рідко виходить на зв'язок.

Нагадаємо, ЗМІ написали, що у Росії можуть заарештувати спікера Держдуми РФ Володіна та відомих співаків Кіркорова та Баскова, відомих своєю нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Як раніше повідомлялося, зацькований у РФ співак Сергій Лазарєв готується до втечі з країни.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини