8 грудня 2023, 14:06

Неадекватна Z-актриса Тализіна закликала Пугачову "покаятися" та пригрозила стратою

Кровожерлива Тализіна, мабуть, ностальгує за жорстоким царським режимом, тож згадала, як стратили Омеляна Пугачова.

Неадекватна Z-актриса Тализіна закликала Пугачову "покаятися" та пригрозила стратою

Радянська та російська акторка Валентина Тализіна, яка підтримала війну РФ з Україною, закликала Аллу Пугачову, яка емігрувала до Ізраїлю, "покаятися перед народом". Також Тализіна, втративши всякі береги, натякнула на страту, згадавши відомого історичного однофамільця Алли Борисівни, передає Діалог.UA.

У такий спосіб Тализіна вирішила відповісти на недавню та цілком резонну заяву Пугачової про те, що їй шкода народ РФ, який опинився у заручниках нинішньої ситуації.

"Я б мала сміливість їй порадити згадати свого однофамільця Омеляна Пугачова, який встав на лобному місці на Красній площі перед стратою.

Страта була невідворотною. Він поклонився перед народом і сказав: "Прости мене, народ православний"", - саме таке мракобісся видала путіністка Тализіна.

До речі, Тализіна здавна "славиться" своєю підтримкою чинного правлячого режиму. Вона підтримала й анексію Криму, й окупацію частини українського Донбасу у 2014 році, й, звичайно ж, путінську "спецоперацію". За це диктатор їй дякує та нагороджує.

Нагадаємо, Алла Пугачова в'їхала до РФ 2 листопада через прикордонний перехід у Псковській області.

Як повідомлялося, російські "патріоти", які з'їхали з котушок, вимагали затримати та допитати Пугачову за участь у фінансуванні ЗСУ.

Пізніше її чоловік гуморист Максим Галкін повідомив, що Алла Борисівна вже знову покинула РФ і повернулася до нього.

Раніше пропагандистка Маргарита Симоньян заговорила про ліжко Алли Пугачової, показавши свою нетактовність і сексуальну заклопотаність.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини