13 грудня 2023, 16:13

Том Круз "зганьбився" любовним зв'язком із росіянкою: хто підкорив серце голлівудського красеня

Відомий американський актор Том Круз зіпсував свою репутацію зв'язком із колишньою дружиною російського олігарха.

Том Круз "зганьбився" любовним зв'язком із росіянкою: хто підкорив серце голлівудського красеня

Голівудський холостяк Том Круз засвітився у товаристві з донькою колишнього депутата російської Держдуми Ельсіною Хайровою. Артист у компанії російської світської левиці з'явився на вечірці у Лондоні.

Про це повідомляє Daily Mail.

У публікації сказано, що все ще привабливий, незважаючи на свій вік (Тому Крузу виповнився 61 рік), американський актор вибрав собі нову пасію. Новою симпатією голлівудського красеня є росіянка Ельсіна Хайрова, у минулому дружина російського олігарха, яка молодша за свого обранця майже вдвічі (їй 36 років).

Один із присутніх на світській тусовці, куди Том Круз прийшов разом з Ельсіною Хайровою, а потім залишив захід у її компанії, сказав, що ці двоє явно разом, оскільки на вечірці були буквально нерозлучні. Це поки що єдиний випадок, коли відомий актор був помічений у компанії російської світської левиці, але як далеко можуть зайти їхні стосунки, поки що прогнозувати складно.

Єдиний висновок зі зв'язку американського актора з росіянкою, який напрошується сам собою, що Том Круз явно не на боці України у війні з РФ.

Раніше Бред Пітт показав лист російського олігарха до Анджеліни Джолі.

Також Анджеліна Джолі звинуватила Ізраїль у військових злочинах і показала фото.

Останні новини