18 грудня 2023, 12:22

Z-співачка Маша Распутіна вирішила співати під іншим прізвищем, згадавши Аллу Пугачову

Співачка Агєєва, яка підтримує війну, захотіла позбутися сценічного псевдоніма Распутіна.

Z-співачка Маша Распутіна вирішила співати під іншим прізвищем, згадавши Аллу Пугачову

Старіюча російська співачка Маша Распутіна, відома своїм безрозмірним силіконовим бюстом, накачаними губами та підтримкою чинного диктаторського режиму, вирішила тепер виступати під своїм справжнім ім'ям Алла Агєєва, передає Діалог.UA з посиланням на російські медіаресурси.

Така "геніальна" ідея спала Распутіній на думку у зв'язку з від'їздом з Росії Алли Пугачової. Сама Агєєва згадує, що псевдонім Маша Распутіна був узятий нею свого часу нібито "вимушено", оскільки "Алла вже була на естраді". Тепер же майже через два роки після еміграції Примадонни Агєєва раптом вирішили, що чим швидше вона почне виступати під ім'ям Алли, тим скоріше доб'ється популярності Пугачової.

Однак Распутіна, мабуть, забула, що деякі хіти їй подарували свого часу (наприклад, "Синяя птица") якраз саме опозиційно налаштовані діячі російської культури, зокрема й сама Пугачова. І якщо Агєєва думає, що, повернувши собі ім'я Алла, вона доб'ється хоча б десятої частини популярності Алли Борисівни (яка, до речі, не підтримала вторгнення вояк РФ в Україну), то вона дуже сильно помиляється.

Нагадаємо, ще одна Z-співачка Віка Циганова, сьорбнувши горілки, висловила думку з приводу п'ятого висунення Путіна у президенти РФ.

Також ми писали, що пропутінська актриса Валентина Тализіна закликала Аллу Пугачову "покаятися" та навіть пригрозила стратою.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини