21 грудня 2023, 14:17

З'явилися кадри "голої вечірки" з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками" – Z-патріоти розлючені

Almost naked party у Москві організувала Настя Івлєєва, та тепер вона й інші голопузі учасники отримають серйозні проблеми.

З'явилися кадри "голої вечірки" з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками" – Z-патріоти розлючені

У столиці країни-агресора Російської Федерації у клубі "Мутабор" пройшла розпусна тусовка з пафосною й "істинно російською" назвою Almost naked party (майже гола вечірка). На захід прийшли відомі російські знаменитості, які відтягувалися там у спідній білизні, а то й узагалі у чому мати народила, передає Діалог.UA за матеріалами російських ЗМІ та ТГ-каналів.

На цьому секс-паті були присутні як відомі прихильники Путіна та війни в Україні, так і російські "зірки" шоубізу, які формально позиціонують себе як "опозиційні". Напередодні блогерка Анастасія Івлєєва пообіцяла влаштувати "найрозпуснішу вечірку року" та свого слова дотримала. Свої оголені філейні частини тіла тут засвітили відомі широкому загалу Філіп Кіркоров, Діма Білан, Лоліта Мілявська, Ксенія Собчак і багато інших.

Івлєєва зустрічала у чорному пеньюарі та туфлях на високій платформі. Головною деталлю її образу було діамантове кольє, ним були прикрашені мікроскопічні трусики. На сідницях Івлєєвої красувалося намисто вартістю 23 мільйони рублів.

Після того як у Мережі з'явилися фото та відео з цієї вечірки, у Росії розгорівся скандал, який почали різні Z-патріоти, воєнкори й інші упороті прихильники війни.

"Проводити такі заходи у той час, коли гинуть наші хлопці на СВО та багато дітей втрачають батьків, цинічно", - істерично почали вигукувати вони.

Також "обурена громадськість" одразу ж почала апелювати до каральних органів РФ, щоб ті "перевірили" секс-тусовку та її учасників на предмет, а чи не працюють вони на зовнішніх ворогів...

"Віддайте їх забуттю, це для них найстрашніше покарання: відпишіться від їхніх соцмереж, не слухайте музики, не дивіться передачі й інтерв'ю, не ходіть на концерти..., не вмикайте у новорічні свята ці потворні "Огоньки""", - написав відомий "воєнкор" Коц.

Що станеться далі, можна, у принципі, спрогнозувати. Івлєєву, можливо, і покарають. Маловідомих учасників тусовки, звісно, можуть покарати. А ось Кіркорова, Лоліту й інших поп-зірок, які відкрито плазують перед диктатором і підтримують війну, найімовірніше, не зачеплять, тож не виключено, що Коц даремно старається...

Нагадаємо, у Росії улюбленець Путіна Кіркоров влаштував у залі "блакитну устрицю", попросивши хлопця помацати його за інтимну частину тіла.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини