25 грудня 2023, 10:06

Ксенія Собчак ще більше розлютила Z-патріотів, прокоментувавши їхнє обурення "голою вечіркою"

Собчак назвала росіян, які обурилися Almost naked party Івлєєвої, "глибинним народом".

Ксенія Собчак ще більше розлютила Z-патріотів, прокоментувавши їхнє обурення "голою вечіркою"

Російська телеведуча Ксенія Собчак прокоментувала скандал, що вибухнув після московської секс-вечірки Almost naked party, та тим самим розлютила російських ура-патріотів ще більше. Псевдоопозиційна "зірка" назвала росіян, які обурилися "голою вечіркою" Івлєєвої, "глибинним народом" і додала, що влада РФ хоче таким людям "сподобатися", передає Діалог.UA.

Собчак висловила думку, що після скандальної вечірки влада РФ може влаштувати показову прочуханку, оскільки такі речі дуже подобаються "глибинному народу".

Крім того, вона заявила, що, мовляв, уже досить засмучуватися, оскільки минуло вже "достатньо часу" від початку (війни) "спецоперації", щоб Росія перестала жити у жалобі.

"Зараз уже минуло достатньо часу, щоб люди, які живуть у Росії, почали повертатися до відчуття нормального людського життя", - підкреслила Ксенія.

Цинізм Собчак, звісно, зашкалює, оскільки у своєму відеоролику вона вкотре "забула" згадати, що цього "нормального людського життя" були позбавлені насамперед українці. Також варто зазначити, що цю війну не Україна починала, а Путін, друг її сім'ї, причому величезна кількість громадян Росії підтримали напад на Україну. І якщо вона вважає, що війна закінчилася та почалося "нормальне життя", то нехай подивиться в Інтернеті кадри російських обстрілів Одеси, Херсону, Харкова чи Києва...

Ксенія вкотре продемонструвала свою недалекість, записавши абсолютно дурний ролик. Але від цього у російських прихильників війни конкретно "бомбануло", тому нехай і далі поводиться настільки зухвало. Буде приємно спостерігати, як "глибинний народ" Росії розправляється з "неглибинними" зірками шоубізу РФ, які теж підтримували війну та Путіна й розраховували, що їх за цю вірність ніхто не зачепить. Дістанеться скоро і Ксенії, яка кілька років грає роль "опозиційного діяча", причому якщо диктатор за старою дружбою може її ще пожаліти, то її не пожаліють пересічні та малозабезпечені Z-патріоти.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак та іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів.

Як раніше повідомлялося, директор Ліги безпечного Інтернету Катерина Мізуліна вирішила показати своє обурення секс-вечіркою Almost naked party.

А путініст Кіркоров ще більше розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку": "Ума вистачило".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини