25 грудня 2023, 12:59

У Росії захейтили Лоліту за "голу вечірку", пригрозивши розправою: "Стара жи**вка, їдь до себе на Україну!"

Лоліті за участь у секс-паті Івлєєвій пригадали як українське, так і єврейське походження.

У Росії захейтили Лоліту за "голу вечірку", пригрозивши розправою: "Стара жи**вка, їдь до себе на Україну!"

Співачка українського та єврейського походження, яка переїхала до Російської Федерації, Лоліта Мілявська зазнала жорстких нападок з боку Z-патріотів й інших антиукраїнськи й антисемітськи налаштованих громадян "скріпної" держави. Після того як вона засвітилася на "голій вечірці" Almost naked party, її назвали "ж*довкою" та зажадали забиратися в Україну, передає Діалог.UA.

Про це розповіла сама Мілявська, записавши відповідне відео та виставивши його в Інтернет. Співачка запевнила передплатників, нібито не звертає увагу на подібний хейт, але тим самим дала зрозуміти, що якраз звертає та її подібне хамське ставлення дуже образило.

Лоліта розповіла, що після участі Almost naked party багато російських "патріотів" почали писати: "Ти стара брудна ж**овка, давай до себе на Україну".

Крім того, хейтери у Мережі погрожують Лоліті не тільки бойкотом її концертів, а й відвертою розправою, оскільки, на думку Z-патріотів, участю у секс-вечірці вона нібито "образила учасників спецоперації".

Варто зазначити, що кілька років тому Мілявська пояснила своє рішення переїхати з України до Росії якраз "єврейською" темою.

Вона запевнила, що саме у РФ їй вдалося здобути освіту та побудувати успішну творчу кар'єру. Мілявська заявила, що у Росії вона здобула визнання глядачів, а також закликала шанувальників перестати ставити їй запитання про еміграцію.

Лоліта записала відео з відповіддю на запитання про еміграцію у своєму Instagram-акаунті:

"В Україні я не вступила б до жодного інституту. Мамі це одразу сказали, бо мій батько - єврей. А от приїхала до Тамбова, запитала в однокурсників: "Нічого, що тато єврей?" - Вони подивилися та сказали: "Ну і що?""".

Як бачимо, тепер Лоліта на своєму власному прикладі відчула все "лояльне" ставлення до євреїв у Росії. Загалом, людина отримала те, до чого так прагнула, виїжджаючи з України до РФ, - до "визнання". І це тільки початок...


Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів.

Пізніше скандальна Мізуліна вирішила показати своє обурення секс-вечіркою Almost naked party.

Зі свого боку, путініст Кіркоров ще більше розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини