26 грудня 2023, 13:19

Івлєєву хочуть "роздягнути" на 1 млрд рублів за "голу вечірку": донос написав актор, відомий по "Бригаді"

Відомий російський артист Іншаков написав кляузу на Івлєєву та вимагає мільярд рублів "моральної компенсації".

Івлєєву хочуть "роздягнути" на 1 млрд рублів за "голу вечірку": донос написав актор, відомий по "Бригаді"

На російську телеведучу Настю Івлєєву, яка організувала у Москві "майже голу вечірку" (Almost naked party), подали позов до суду та написали донос. Зробили це одразу кілька "патріотично" налаштованих росіян, серед яких був актор і продюсер Олександр Іншаков, відомий по фільмам "Бригада", "Хрестоносець" і "Людина з бульвару Капуцинів", передає Діалог.UA.

На Івлєєву накатали заяви до Генпрокурора "ображені громадські працівники" одразу з кількох російських організацій: ФПБК, "Поклик народу" й інші. "Патріоти" назвали "голу вечірку" "чортівнею, бісовщиною" й іншими невтішними епітетами.

Але всіх перевершив відомий прихильник війни та довірена особа диктатора Путіна актор Іншаков. Це той, який зіграв у "Бригаді" каратиста-айкідоїста Олександра Івановича, тобто самого себе: волохатий дядечко, який усіх там бив у спортзалі (точніше, всі там падали від його помахів руками у повітрі), а ще ледь не віджав у Саші Білого песика, щоправда потім люб'язно повернув.

Так ось саме Іншаков очолив "ініціативну групу" та подав позов на Івлєєву з вимогою "моральної компенсації" в ₽1 млрд (!!!). Невідомо, як секс-паті могла зачепити ніжні почуття Олександра Івановича та які там у нього проблеми особистого характеру... А можливо, тут справа в іншому: актор-каратмен хоче вкотре вислужитися перед російською владою, розвести Івлєєву на гроші та отримані через суд кошти демонстративно й пафосно спрямувати на "потреби спецоперації", тобто за фактом Іншаков хоче на гроші Івлєєвої дофінансувати російських окупантів, які вбивають українців і обстрілюють Київ, Дніпро, Харків й інші мирні міста.

Відомо, що Іншаков, який на юриспруденції розуміється погано, однак добре відомий у кримінальних колах, тому він вирішив не сам складати позов на Івлєєву, а залучити відомого адвоката Олександра Трещева.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів, розгорівся неабиякий скандал.

Пізніше скандальна "охоронниця чистоти" Інтернету Мізуліна вирішила показати своє обурення секс-вечіркою Almost naked party.

Зі свого боку, поп-співак Філіп Кіркоров ще більше розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини