26 грудня 2023, 15:41

Кіркоров, Білан і Лоліта сором'язливо вибачилися за участь у "голій вечірці" Івлєєвої: видовище огидне

"Зірки" російського шоубізу Мілявська, Білан і Кіркоров почали виправдовуватися, немов кошенята, які нашкодили.

Кіркоров, Білан і Лоліта сором'язливо вибачилися за участь у "голій вечірці" Івлєєвої: видовище огидне

Попсові російські співаки Філіп Кіркоров, Діма Білан і Лоліта Мілявська, відомі своєю підтримкою війни та диктатора Путіна, немов за командою, у своїх соцмережах записали сором'язливі відеозвернення, виправдовуючись за участь у гучній "майже голій вечірці" Насті Івлєєвої Almost naked party.

Так, за словами Кіркорова, який, за чутками, незважаючи на заборону ЛГБТ, продовжує "прогулянки на задньому дворі", у житті кожної людини бувають моменти, коли "зайшов не у ті двері". Підкреслюючи свій "патріотизм", Філіп Бедросович показово кається за свої дії.

"Я артист тільки своєї країни, я патріот тільки своєї країни.... Я усвідомлюю скоєну мною помилку", - ніби запевняє Кіркоров.

Своєю чергою, Діма Білан, розмістивши відео на своїх сторінках у соціальних мережах, заспівав дифірамби російським окупантам, які воюють в Україні, аби ті його не побили.

"Включень із цієї вечірки у моїх соцмережах не було... Я прекрасно розумію обурення наших людей, а тим більше наших хлопців, які зараз захищають нас на передовій", - заявив Дімочка.

Однак водночас Білан вирішив висловити свою "принципову" незгоду з "деякими", щоправда, незрозуміло, з ким саме. Він "мужньо" заявив, що не згоден із бажанням гребти всіх "під одну загальну гребінку".

Звичайно, товаришу Білане! Треба карати тільки тих, хто виблискував голим задом на секс-паті та при цьому погано підтримував або взагалі не підтримував "спецоперацію"!

А ось Лоліта, яка раніше вже піддавалася цькуванню з боку росіян і була названа "старою ж...довкою" та послана в Україну, висловила стурбованість тим, що її можуть прибрати з новорічних передач.

Також вона пошкодувала, що спочатку несерйозно поставилася до бурі обурення, що вибухнула після "голої вечірки". Відразу видно, що вона, повзаючи у нижній білизні на "паті", анітрохи не думала про наслідки.

"Я з іронією поставилася до того, що це комусь не сподобалося. Але з'ясувалося, що це не сподобалося такій кількості людей, і листи вони пишуть і вимагають заборонити мене та вирізати з усіх новорічних передач, і, напевно, справедливо... Але все-таки людьми потрібно залишатися, давайте спробуємо разом", - сказала Лоліта.

Варто зазначити, що виправдання російських "зірок", які підтримали раніше політику Путіна та тепер перетрухнулися через те, що у них відберуть державні тендери, пільги, заробітки й інші "плюшки", дивитися дуже гидко. І взагалі, видовище це вельми жалюгідне, коли відомі люди, які раніше вдавали з себе крутих, важливих і успішних, тепер принижуються та виправдовуються...


Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів, розгорівся неабиякий скандал.

Як повідомлялося раніше, Кіркоров ще більше розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку".

Також відомо, що упороті російські "патріоти" написали донос на Івлєєву у прокуратуру, а актор Іншаков, який зазнав "моральних страждань" від вигляду голих тіл, узагалі захотів відсудити у ведучої мільярд рублів.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини