27 грудня 2023, 12:12

Організатора "голої вечірки" Івлєєву можуть посадити на 5 років: у Мережі з'явилися кадри заплаканої ведучої

За Настю Івлєєву у Росії взялися дуже серйозно: телеведучій загрожує навіть тюремне ув'язнення.

Організатора "голої вечірки" Івлєєву можуть посадити на 5 років: у Мережі з'явилися кадри заплаканої ведучої

В організаторки "майже голої вечірки" Almost naked party Насті Івлєєвої починаються великі неприємності: російський правлячий режим пригадав їй протест проти війни на початку 2022 року та тепер на тлі скандалу з московською секс-паті влаштовує перевірки її підприємствам й інші переслідування, передає Діалог.UA.

Російські Z-пабліки з насолодою пишуть, що Івлєєвій загрожує п'ять років колонії за "Ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі". У свою чергу, ФНС РФ, якій, судячи з усього, скинули директиву звідкись "вище", ініціювала податкову перевірку бізнесу Анастасії.

Компанії, які зараз активно перевіряють фіскальні служби РФ: "Івлєєва Продакшн", ТОВ "Блеск" (ресторанний бізнес), "Колени бджоли" (виробництво чіпсів "Ізі пізі" та газованої води). Стало відомо, що у фірм Насті з'явилися проблеми з блокуванням рахунків, а відомості з ЄДРЮО було визнано "недостовірними".

Сама Івлєєва продовжує каятися за гучну "вечірку" та випустила черговий ролик. Записуючи його, вона розплакалася та звернулася до "співчуття та поблажливості" росіян.

"Ситуація, яка сталася зараз, це справедливо щодо мене. Я виглядаю людиною, яка злетіла з котушок, яка втратила зв'язок із реальністю", - каже Настя.

Зазначений епізод з Івлєєвою можна подивитися на 31-й хвилині пропонованого відеоматеріалу.

У Росії ж ведучу продовжують активно засуджувати за проведення вечірки та хейтити, не соромлячись у виразах.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів, розгорівся неабиякий скандал.

Як повідомлялося раніше, Кіркоров ще більше розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку".

Також відомо, що упороті російські "патріоти" написали донос на Івлєєву у прокуратуру, а актор Іншаков, який зазнав "моральних страждань" від вигляду голих тіл, узагалі захотів відсудити у ведучої мільярд рублів.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини