28 грудня 2023, 16:13

Z-актриса Яна Поплавська різко та холодно відповіла Насті Івлєєвій, яка покаялася за "голу вечірку"

Поплавська, яка ретранслює ідеї режиму Путіна, дала зрозуміти, що прощати Івлєєву ніхто не буде.

Z-актриса Яна Поплавська різко та холодно відповіла Насті Івлєєвій, яка покаялася за "голу вечірку"

Російська акторка Яна Поплавська, відома за роллю Червоної Шапочки та підтримкою війни в Україні, вельми жорстко та непохитно відповіла на прохання про "другий шанс" телеведучої Насті Івлєєвої, яка організувала "майже голу вечірку" Almost naked party, передає Діалог.UA.

56-річна Поплавська, яка останніми роками перетворилася на відверту прокремлівську пропагандистку, відповіла молодшій "зірці" Івлєєвій, згадавши російських окупантів, які воюють на території України.

"А є другий шанс у мобілізованих на СВО? Навіть після важкого поранення, якщо руки-ноги на місці, хлопці знову та знову вирушають на фронт... Ніхто з них не плакав: дайте мені другий шанс!" - заявила вона.

До речі, Червона Шапочка, напевно, або не у курсі, або просто вдає, що не помічає, але у Мережі достатньо відео і російських військових, які плачуть, і обурених, і навіть тих, кого мобілізували, але хто зараз заявляє, що не хоче воювати проти українців.

"А нам навіщо це нелюдське шоу виродків, якщо вони не люблять Росію, не люблять народ? Це споживачі - щелепи та шлунок. Пожирають наші гроші та випорожнюються нам у голову. Досить, не треба!" - не вгамовувалася Поплавська, й у її словах простежувалася особиста неприязнь до більш "свіжої" зірки російського шоу-бізнесу.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками". Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів, розгорівся неабиякий скандал.

Пізніше "патріоти" написали донос на Івлєєву у прокуратуру, а пропутінський актор Олександр Іншаков узагалі захотів відсудити у ведучої мільярд рублів.

Як раніше повідомлялося, Івлєєва випустила "покаянний" відеоролик зі сльозами на очах, закликавши до "почуттів співчуття та поблажливості" росіян.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини