31 грудня 2023, 17:58

Блогерка з РФ Маслова приїхала зустріти Новий рік у Карпати – СБУ вже розмовляє з нею

Блогерка з РФ Аліна Маслова приїхала відпочити в українські Карпати, де її тепло зустріли працівники СБУ.

Блогерка з РФ Маслова приїхала зустріти Новий рік у Карпати – СБУ вже розмовляє з нею

Напередодні Нового року блогерка Аліна Маслова, яка мешкає у Москві, приїхала на Драгобрат разом із сім'єю. У своїх соцмережах дівчина стверджує, що "любить Росію й Україну однаково", бо сама вона родом із Молдови та нібито має українське коріння. Іноді вона позиціонує себе як "людина миру".

Також вона говорила, що від початку повномасштабного вторгнення не підтримувала РФ, однак пізніше заради збереження лояльності підписників зайняла нейтральну позицію. Саме через цю позицію працівники СБУ вирішили поговорити з гостею.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

На запитання про те, що вона думає про ситуацію в Україні, Маслова заявила: вона не знає, що сказати, оскільки не любить бути "у цих питаннях політичних, я не розбираюся".

"Я знаю, що РФ почала це все. Я не підтримую. Мені дуже шкода, що так..." - сказала росіянка.

У соцмережах деякі українці вітали блогерку, інші вимагали її видворення з країни, треті не розуміють ажіотажу навколо персони Маслової, якій прикордонники дозволили легально перетнути кордон і перебувати на території України.

Аліна Маслова народилася у Тирасполі (так звана "Придністровська республіка"). Вона стала впізнаваною після того, як почала розповідати про особисте життя. Дівчина завагітніла у 16 років, і батьки змусили її вийти заміж за батька дитини, який старший за неї на 2 роки.

У пари з'явилася донька Емілі. Зараз 23-річна Аліна живе у Москві, де намагається бути співачкою та продовжує вести блог.

Раніше повідомлялося, що російські військові пропагандисти перейшли до відкритих погроз на адресу Казахстану за відкриття "центру НАТО", якого насправді не існує.

Пізніше казахстанський блогер записав відеозвернення, в якому жорстко пройшовся по Кадирову та його родині. Окупанти вимагали вибачень, проте ще один блогер із Казахстану записав відео, присвячене Кадирову, Адаму та всім іншим "кадировцям".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини