3 січня 2024, 12:12

Скандал у Росії: під Псковом на новорічній дискотеці співали "Ще не вмерла Україна" та танцювали під Сердючку

ПК міста Порхова Псковської області закрили після дискотеки з піснею Вєрки Сердючки "Гуляночка".

Скандал у Росії: під Псковом на новорічній дискотеці співали "Ще не вмерла Україна" та танцювали під Сердючку

Знаменита застільна пісня українського співака та гумориста Андрія Данилка (Вєрки Сердючки) "Гуляночка", випущена у далекому 2003 році, не дає спокою російським Z-патріотам. Тільки-но її ставлять у якомусь клубі, одразу знаходять "доброзичливці", які одразу ж у дусі гулагівських часів поспішають строчити доноси у каральні служби. Так, днями прикрили палац культури у місті Порхові Псковської області після пісні Вєрки Сердючки там на дискотеці, передає ТГ-канал "Астра".

У новорічну ніч "необережний" діджей поставив на дискотеці пісню Вєрки Сердючки "Гуляночка", де, як відомо, повторюється фраза "Ще не вмерла Україна". Місцеві жителі почали співати та танцювати під неї. Відео заходу виклали у місцевий паблік, після чого "патріотично" налаштовані підписники почали закликати до розправи над тими, хто пропустив таку пісню, а також над тими, хто під неї танцював.

ДК, що відзначився, одразу ж закрили, а його перелякана директриса Тарасенкова почала виправдовуватися та вибачатися від імені адміністрації установи.

"Цю композицію поставив діджей без якогось злого наміру та сенсу, випадково її не видалили з плейлиста. За цим випадком із діджеєм проведено бесіду, та його буде покарано", - написала вона.

Також жінка почала запевняти, нібито колектив ДК допомагає "під час мобілізації нашим військовослужбовцям" і навіть першим приєднався до цієї допомоги, тобто за фактом Тарасенкова зізналася, що сприяє незаконному вторгненню російської армії на територію України.

Нагадаємо, Пугачова з Галкіним у Юрмалі попрощалися з Росією під пісню Сердючки.

Як раніше повідомлялося, у краснодарському караоке-клубі заспівали "Ще не вмерла Україна" під Сердючку, після цього туди нагрянула поліція.

Раніше Панін і Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося російським прихильникам диктатора та війни.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини