6 січня 2024, 10:44

Учасників "голої вечірки" хочуть посадити за "екстремізм", Івлєєва втекла з РФ – росЗМІ

У Росії починається новий виток скандалу через так звану "голу вечірку", учасники тікають із країни.

Учасників "голої вечірки" хочуть посадити за "екстремізм", Івлєєва втекла з РФ – росЗМІ

Влада РФ має намір "підкинути дров" у згасаючий скандал із "голою вечіркою". Щонайменше двох її учасників незабаром притягнуть за кримінальною статтею про "екстремізм".

Такою інформацією поділився впливовий російський Telegram-канал "ВЧК-ОГПУ", який, як вважається, пов'язаний зі спецслужбами РФ, передає Діалог.UA.

Ресурс запевняє, що МВС Москви готується порушити кримінальну справу за ч. 1.1 ст. 282.2 КК РФ (за вербування у діяльність екстремістської організації) через "голу вечірку". Першими підозрюваними були організатор заходу Анастасія Івлєєва, а також репер Микола Васильєв Vacio, який заявився на вечірку в одній шкарпетці на причинному місці.

За цією статтею мінімальне покарання - штраф від 300 тисяч рублів, максимальне - 8 років в'язниці.

"Поліцейські визнали, що Vacio "своїм виглядом" пропагував нетрадиційні сексуальні стосунки та демонстрував "прихильність до ЛГБТ-руху"... Мабуть, і справді (...) розлютили особисто Путіна", - повідомив Telegram-канал.


Ще один впливовий Telegram-канал РФ Brief запевняє, що Івлєєва вже втекла з Росії в Об'єднані Арабські Емірати.

"Івлєєва вирішила переїхати до Дубая на час. Планує пересидіти там скандал і повернутися через кілька місяців", - повідомив ресурс.

Зазначимо, що скандал навколо "голої вечірки" дуже активно розкручує Кремль. Експерти вважають, що таким чином влада РФ намагається відвернути увагу росіян від проблем на фронті, а також від фейковості прийдешніх президентських виборів у РФ.

Раніше опозиціонер РФ пояснив, чому диктатору Путіну знадобився скандал навколо "голої вечірки".

Ми також писали, що зрадницю України Анну Асті можуть позбавити російського громадянства після участі у "голій вечірці".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини