9 січня 2024, 12:00

У Росії новий "голий" скандал: заарештовано соліста гурту "Щенки" Теслі, який вийшов на сцену в одній шкарпетці

Максима Теслі затримали за екстравагантний вчинок: вихід на сцену в одній шкарпетці, одягненій на статевий орган.

У Росії новий "голий" скандал: заарештовано соліста гурту "Щенки" Теслі, який вийшов на сцену в одній шкарпетці

У Санкт-Петербурзі затримали соліста гурту "Щенки" Максима Теслі, який вийшов на сцену одного з місцевих розважальних закладів в одній шкарпетці, вдягнутій на "причинне місце". Співака затримали в аеропорту Пулково, звідки він, за попередніми даними, хотів вилетіти до Єкатеринбурга, а потім і за кордон, передає ТГ-канал "Астра".

Повідомляється, що російському артистові, який повторив "подвиг" репера Vacio на вечірці в Івлєєвої, закидають дрібне хуліганство, але водночас можуть порушити і кримінальну справу.

Стверджується, що Максима затримували вночі, у нього при собі був квиток на літак до Єкатеринбурга, звідки він пізніше збирався виїхати до Казахстану.

Напередодні Теслі вийшов на сцену клубу MOD у Санкт-Петербурзі в одній шкарпетці, одягненій на статевий член. Під час виконання пісні "Біле на білому" біла шкарпетка впала, та цей момент теж потрапив на відео, яке незабаром опинилося в Інтернеті.

На цю подію одразу ж відреагували всюдисущі "патріоти" Катерина Мізуліна та депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов на прізвисько отець Пігідій.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри "голої вечірки" Almost naked party з Лолітою, Кіркоровим, Собчак й іншими "зірками". Серед учасників був 25-річний репер Vacio: він з'явився на вечірці в Івлєєвої в одній шкарпетці. Це викликало бурю обурення у російських Z-патріотів.

Пізніше скандальна Мізуліна вирішила показати своє обурення секс-вечіркою Almost naked party.

Потім "патріоти" написали донос на Івлєєву у прокуратуру, а пропутінський актор Олександр Іншаков узагалі захотів відсудити у ведучої мільярд рублів.

Як раніше повідомлялося, Івлєєва випустила "покаянний" відеоролик зі сльозами на очах, закликавши до "співчуття та поблажливості" росіян.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини