26 січня 2024, 09:43

Zетники "на нервах": актор Шагін, який підтримав війну, викликав поліцію через статуетку у посилці

Російський Z-актор Антон Шагін, який активно підтримує агресію проти України, був сильно наляканий таємничою посилкою.

Zетники "на нервах": актор Шагін, який підтримав війну, викликав поліцію через статуетку у посилці

У лавах публічних представників Z-патріотів панують панічні настрої та параноя. Одіозний актор-путініст РФ Антон Шагін, який підтримав війну проти України, викликав поліцію через посилку.

Про це повідомив російський новинний Telegram-канал "112", посилаючись на свої джерела, передає Діалог.UA.

Шагін запанікував, отримавши посилку зі статуеткою. Він вирішив, що йому підготували долю підірваного Z-воєнкора Владлена Татарського, та викликав поліцію.

"Шагін замовив в Інтернеті баян для зйомок нового фільму, але коли кур'єр доставив посилку, артист засумнівався: історія страшної загибелі Владлена Татарського останніми днями дуже на слуху... Актор подзвонив у поліцію та сказав, що боїться: у коробці може бути бомба", - написав російський ресурс.

Він уточнив, що Шагін регулярно отримує погрози через свою підтримку вбивств українців. Актор, зокрема, допомагав у постачанні окупаційної армії РФ, збираючи для неї гуманітарку.

У посилці, надісланій Шагіну, виявилася статуетка богині правосуддя Феміди. Поліція РФ вибухівки у скульптурі не знайшла.

Попередньо, статуетку замовив колега зетника Шагіна, але служба доставки щось переплутала.

Нагадаємо, ультраправий Z-військкор Татарський був ліквідований навесні 2023 року на своєму творчому вечорі. Його підірвали за допомогою статуетки, яку йому піднесли як подарунок. Росіяни звинувачують у трагедії Україну.

Є також версія, що ліквідація Татарського була "чорною міткою" від влади РФ для тоді ще живого ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, який почав зариватися.

Раніше у РФ була паніка через підрив Татарського - усі статуетки потрошили та перевіряли.

Ми також писали, що Симоньян боїться дитячих м'ячів: "Завжди з охороною".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини