30 січня 2024, 08:29

"Вичікує, щоб тріумфально повернутися", – ЗМІ розкрили подробиці виїзду Влада Ями з України

Влад Яма на початку повномасштабного російського вторгнення з сім'єю виїхав до США, де живе вже майже два роки. Як стало відомо, артист перетнув кордон незаконно.

"Вичікує, щоб тріумфально повернутися", – ЗМІ розкрили подробиці виїзду Влада Ями з України

Влад Яма - відомий український танцюрист і хореограф, який неодноразово виступав на різних телевізійних проєктах. Однак у 2022 році, коли в Україні почалася повномасштабна військова агресія з боку Росії, він вирішив переїхати до США.

Інсайдер "Обозревателя" стверджує, що Яма виїхав з України незаконно, давши хабар прикордонникам і скориставшись своєю впізнаваністю.

Хореограф планував побудувати кар'єру у США, проте його бізнес не став успішним, і тепер танцюрист чекає слушної нагоди для повернення на батьківщину. Тут він планує продовжити кар'єру хореографа та добудувати будинок.

"Вичікує, що будуть президентські вибори, щоб зробити ставку. Шукає виходи на різних медіамагнатів, щоб тріумфально повернутися на українське телебачення", - зазначив інсайдер видання.

За версією співрозмовника "Обозревателя", Яма не робить ставку на певну політичну силу, розраховуючи, що зможе знайти способи знову брати участь у розважальних програмах.

Сам Яма не коментував звинувачень. Танцюрист рідко виходить на зв'язок, але, судячи з його публікацій у соцмережах, він не вважає свій виїзд з України під час повномасштабної війни якимось порушенням. Ба більше, під час масованих обстрілів він нерідко пише, що з ним усе добре. Так, наприклад, сталося 29 грудня. Однак пізніше Яма все ж видалив цей пост і висловив співчуття українцям.

До речі, за 2 дні до повномасштабного вторгнення хореограф підкорив серця своїх шанувальників зворушливим привітанням своєї дружини з днем народження.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини