7 лютого 2024, 16:14

"Росія робить це багато років поспіль", – Маляр розповіла, чого гостро потребує Україна

Україна не тільки має обов'язково брати участь у "Євробаченні", а й здійснити повномасштабну культурну експансію на Захід.

"Росія робить це багато років поспіль", – Маляр розповіла, чого гостро потребує Україна

Україна в обов'язковому порядку має брати участь у "Євробаченні - 2024", оскільки в Європі спостерігається гострий дефіцит українського контенту у широкому сенсі слова. Про це заявила колишня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, коментуючи дискусію про необхідність участі українських артистів у розважальному конкурсі на тлі війни.

Маляр наголосила, що, маючи досвід спільної інформаційної роботи з урядами кількох європейських країн та їхніми теле- та радіокомпаніями, зустрічей з їхнім експертним середовищем і журналістською спільнотою, вони мають різне бачення, як позиціонувати новини з України, але вони всі єдині в одній думці.

"У них не вистачає українського контенту у широкому сенсі не тільки про війну. Вони вважають, що Україна має брати участь у всіх мистецьких, наукових, культурних, спортивних заходах, бути представленою скрізь, тому що це сприяє формуванню уявлення про Україну. Україна має демонструвати все, а не тільки війну. Україна має показувати свій потенціал і набувати ваги та впливу у різних сферах, а не тільки у темі війни", - наголосила вона.

За словами Маляр, культурна експансія на Захід - це те, що робить РФ багато років поспіль.

"Що їм це дає? Людині, яка цінує їхнє мистецтво, літературу, набагато складніше психологічно засудити Росію. Наша культура може закохати у себе мільйони людей у всьому світі. І це потрібно робити", - зазначила вона.

Нагадаємо, у неділю стало відомо, що Україну цього року на "Євробаченні" представить дует Alyona Alyona & Jerry Heil.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини