25 лютого 2024, 13:18

Івлєєва приїхала в окупований Донецьк – поїздка закінчилася конфузом на публіці

Івлєєва відвідала концерт донецького репера, проте почула неприємні речі на свою адресу просто зі сцени.

Івлєєва приїхала в окупований Донецьк – поїздка закінчилася конфузом на публіці

Російська блогерка Анастасія Івлєєва вирушила на окуповану частину Донбасу, щоб спокутувати провину перед Кремлем за скандальну "майже голу вечірку" у Москві. Раніше російські ЗМІ повідомляли, що поїздка на окуповані території України є обов'язковою умовою прощення та дозволу на подальшу роботу у Росії.

Тиждень тому у Горлівку вирушив російський співак Кіркоров виступати перед окупантами, до цього приїжджав Діма Білан.

Однак поїздка Івлєєвої на Донбас закінчилася конфузом, пишуть ЗМІ.

Росіянка відвідала концерт донецького репера Пахомова та розмістила у своєму телеграм-каналі допис, знявши виступ артиста.

"Сила у справах. Діма, спасибі за концерт", - написала вона.

Однак сам Пахомов такій гості виявився не радий. Про присутність Івлєєвої на концерті він дізнався майже одразу, тому розкритикував її просто зі сцени. Він заявив, що сприймає приїзд російських зірок до Донецька як образу.

"Донбас не пральна машина, здатна допомогти обілити репутацію", - заявив він.

Хоча Івлєєва була на концерті та слова репера чула, вона їх ніяк не прокоментувала.

Нагадаємо, наприкінці 2023 року у московському клубі Mutabor відбулася вечірка, організована Івлєєвою. Захід викликав широкий резонанс після публікації у Мережі фотографій і відео з вечірки, на яких гості були зафіксовані у відвертих вбраннях.

Серед гостей вечірки були помічені такі зірки, як Ксенія Собчак, Філіп Кіркоров, Діма Білан, Лоліта Мілявська, Джиган, Олена Водонаєва.

Раніше Кіркоров розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку" Івлєєвої. Він запевняв, що його туди нібито заманили обманом.


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини