25 лютого 2024, 15:44

Пугачова відмовилася від пропозиції Путіна та дала пораду Пєскову – росЗМІ

Кремль, імовірно, пропонував Примадонні повернутися до Москви, обіцяючи прощення та високу посаду.

Пугачова відмовилася від пропозиції Путіна та дала пораду Пєскову – росЗМІ

Відома російська співачка Алла Пугачова, попередньо, відмовилася від пропозиції Кремля повернутися до Росії.

Про це пише російський Z-канал "Кремлівська табакерка", посилаючись на джерела, близькі до Примадонни, передає Діалог.UA.

За його даними, пропозицію Пугачовій було передано через прес-секретаря диктатора Дмитра Пєскова. Він обіцяв Примадонні прощення за антивоєнну позицію та посаду в адміністрації президента в обмін на повернення й участь у виборчій кампанії Путіна. Співачка відмовилася, запевняє ресурс.

"Вона вчергове вже вкотре відповіла Володимиру Володимировичу відмовою та не хоче з ним співпрацювати... Сказала, що не хоче зв'язуватися з владою, поки триває війна, та що сподівається: весь цей жах закінчиться скоро, а тоді вже можна буде замислюватися та про повернення до Росії, та навіть про участь у політиці. А поки забруднити себе війною не хоче", - повідомив ресурс.

Ба більше, за його даними, Пугачова також дала пораду Пєскову, до якого нібито ставиться із симпатією, що йому потрібно міняти свого роботодавця.

"Порадила йому подумати про відставку та пошукати собі нового начальника, тому що скоро у Росії будуть серйозні зміни", - розповів російський канал.

Зазначимо, що підтвердження інформації, озвученої цим ресурсом, на сьогодні немає.

Пугачова переїхала з Росії до Ізраїлю 2022 року після початку повномасштабної війни проти України. На відміну від свого чоловіка Максима Галкіна, Примадонна досить стримано коментує те, що відбувається, не наважуючись різко критикувати Путіна та його режим за агресію. Проте своєї антивоєнної позиції вона не приховує.

Відомо, що співачка продала свій особняк і ліквідувала російський бізнес. Судячи з усього, повертатися до РФ найближчим часом вона не планує.

Раніше Пугачовій влаштували допит під час останнього приїзду до РФ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини