26 лютого 2024, 13:00

Співак Тамерлан, який служить у ЗСУ, висловився про мобілізацію жінок в Україні

Тамерлан Омаргалієв вважає, що українські жінки можуть іти в армію тільки добровільно.

Співак Тамерлан, який служить у ЗСУ, висловився про мобілізацію жінок в Україні

Український співак, учасник дуету TamerlanAlena Тамерлан Омаргалієв, який брав участь у складі ТРО у боях за Київську область і нині продовжує служити, відповів на запитання, як він ставиться до мобілізації громадянок України в армію, інформує OBOZ.UA.

Тамерлан розповів, що бачив на російсько-українському фронті багато представниць прекрасної статі, які воюють на фронті. Також артист підкреслив компетентність жінок-солдатів у своїй справі.

Водночас Омаргалієв вважає, що не потрібно робити мобілізацію українських жінок примусовою. На його думку, вони можуть служити у ЗСУ або інших підрозділах Сил оборони тільки, якщо самі висловлять таке бажання.

"Нас виховували, що жінка - берегиня сімейного вогнища. Я впевнений у тому, що не можна робити мобілізацію примусовою, при цьому знаю багато жінок, які живуть військовою справою та знаходять у ній себе", - підкреслив музикант.

Крім того, Тамерлан зазначив, що українським жінкам є чим займатися у тилу. Також він додав, що українки пішли на війну з власних міркувань і їхню ініціативу також потрібно підтримувати та поважати.

"Знаю багато сімейних пар, які воюють в одному підрозділі, тому це вже вибір кожної людини, незважаючи на те до якої статі ти належиш", - резюмував він.

Нагадаємо, співак Коля Серга, який служить у Силах оборони, висловився про мобілізацію українських блогерів.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини